HDD ile PC nasıl 5 saniyede açılır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yanlışlıkla Win yazdım ama hatayı düzelttim. Eğer bu kriterler var ise ve bir tane işletim sistemi vardı adını hatırlamıyorum çok hızlı açılıyordu. Neden olmasın?

Kesin yeni format atmıştır. Yeni format atılan bilgisayar ilk birkaç gün 5 saniye de açılıyor.
Hayır daha yeni format attım ve 12 saniyede açabiliyorum 500 mb okuma yazma olan SSD ile. HDD ile Windows 10'u 5 saniyede açmasını imkanı yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1 TB ramle beraber fabrikada banttan iner inmez HDD'yi taksınlar, yine de 5 saniyede açılması imkansız. (W10 için konuşuyorum) 16 GB 3000 MHz RAM'li bilgisayarımda SSD'de olan Windows 6-7 saniyede geliyor.

Yanlışlıkla Win yazdım ama hatayı düzelttim. Eğer bu kriterler var ise ve bir tane işletim sistemi vardı adını hatırlamıyorum çok hızlı açılıyordu. Neden olmasın?
Ben W10 için konuşuyorum, günümüzde en yaygın işletim sistemi Windows olduğu için. MAC ve Linux dışında da pek bilgim yok.
Ama arkadaş işletim sistemi hakkında bilgi vermemiş.
Üstüne basa basa W10 dedim?

1 TB ramle beraber fabrikada banttan iner inmez HDD'yi taksınlar, yine de 5 saniyede açılması imkansız. (W10 için konuşuyorum) 16 GB 3000 MHz RAM'li bilgisayarımda SSD'de olan Windows 6-7 saniyede geliyor.
Aşırı abartı. Eminim kimsenin sistemi 50 saniyede açılmıyordur HDD ile. Benim 6 yıllık bilgisayarım 20 saniyede açılıyor Max.

Aşırı abartı. Eminim kimsenin sistemi 50 saniyede açılmıyordur HDD ile. Benim 6 yıllık bilgisayarım 20 saniyede açılıyor Max.
50 saniyede açılıyor diye bişey demedim, youtube'dan 1-2 tane benchmark izlerseniz farkı görürsünüz zaten. 4-5 saniyede M.2 SSD'ler zar zor açıyor, eski mimari bir disk nasıl açsın? Düz mantıkla düşünürken hiç curcunaya girmeye gerek yok :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı