HDD ile PC nasıl 5 saniyede açılır?

Günümüzde hala anlamadığım bir şey var. İnsanlar Windows açılış hızına kafayı takmış. Fetişizm derecesine gelmiş. Abi kimse arkanızdan koşturmuyor ya da muharebeye gitmiyorsunuz 10-20 saniye daha geç açılsa ne olur 😂😂.
Tabikide öyle canım, fakat insanlar artık abartmaya başladı. Farklı forumlarda 1-2 saniyede nasıl açarım gibi sorular dolaşmaya başladı bile.
İmkansız diyen arkadaşlar çok biliyor herhalde. Sistemimde SSD yok ve 6 saniyede açılıyor 5 neden olmasın?
Video at da inanalım o zaman? 50000 RPM HDD gelmiş galiba :p

Tabikide öyle canım, fakat insanlar artık abartmaya başladı. Farklı forumlarda 1-2 saniyede nasıl açarım gibi sorular dolaşmaya başladı bile.

Video at da inanalım o zaman? 50000 RPM HDD gelmiş galiba :p
Bu hız takıntısı ne olacak bilmiyorum. Açılış hızına hiç takmadım bu zamana kadar. Önemli olan açıldıktan sonrası. Windows'u kasmadan akıcı kullanayım yetiyor bana.

Bu hız takıntısı ne olacak bilmiyorum. Açılış hızına hiç takmadım bu zamana kadar. Önemli olan açıldıktan sonrası. Windows'u kasmadan akıcı kullanayım yetiyor bana.
Aynen öyle, ben PC'yi açtıktan sonra kendime çay doldurmaya gidiyorum. Bana erken açılsa ne geç açılsa ne :D

Kesinlikle. Sistem çok iyi olmasına rağmen başlangıç programlarından biri açılış hızını çöp edebilir ancak önemli olan sonrasında nasıl performans gösterdiği.

Yeni konular

Geri
Yukarı