HDD kafa atma sesi

Synth36

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Toshiba HDD var sağlık 100 gösteriyor ama kafa vurma sesleri geliyor durduk yere tam o sırada Shift+CTRL+ESC basıp Görev Yöneticisi açıyorum kullanım 0 ama kafa vurma sesleri geliyor. Nedeni nedir? Bilen var mı? HDD 4 yıllık.

Aynı durum benim başımada geldi SATA kablosunu değiştirdim düzelmişti ya da HDD de oksitlenme olabilir.

Hocam bilgisayar HP all-in-One hiçbir şey değiştirmedim ama fanını temizlemek için açtığımda gördüm kablo ile bağlı değil oksitlenme olduğunu sanmıyorum çünkü disk kullanımı artmıyor kafa vururken.

Hocam bilgisayar HP all-in-One hiçbir şey değiştirmedim ama fanını temizlemek için açtığımda gördüm kablo ile bağlı değil oksitlenme olduğunu sanmıyorum çünkü disk kullanımı artmıyor kafa vururken.

Aklımada başka bir şey gelmiyor hocam o zaman HDD bozulmuştur yani yazlım olarak sorun olacağını sanmıyorum yazlımda sadece kullanmadın sırada durur sen program açtında çalışmaya başlar ama başkada bilemiyorum.

Aklımada başka bir şey gelmiyor hocam o zaman HDD bozulmuştur yani yazlım olarak sorun olacağını sanmıyorum yazlımda sadece kullanmadın sırada durur sen program açtında çalışmaya başlar ama başkada bilemiyorum.

Boşta dururken de yapıyor ama hızlı 4 yıllık sorun çıkarmaz değil mi?

Siz farklı bir ses ile karıştırmış olabilir misiniz? Video paylaşır mısınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz farklı bir ses ile karıştırmış olabilir misiniz? Video paylaşır mısınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Siz farklı bir ses ile karıştırmış olabilir misiniz? Video paylaşır mısınız?

Hocam belli oluyor videoda ilk başta fan sesi var ama sonra gelen ses HDD'den.

Son düzenleme:
Boşta dururken de yapıyor ama hızlı 4 yıllık sorun çıkarmaz değil mi?

Hocam belli oluyor videoda ilk başta fan sesi var ama sonra gelen ses HDD'den.
İlk boot esnasında bunlar olabilir hocam sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı