HDD'de RDR2 oynanır mı?

glex99

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar harici HDD'ye nasıl oyun kurulur laptopun SSDsinde yer kalmadi. GTA 5 kurdum simdide harici HDD'ye RDR2 ve diger oyunlari kurmayi dusunuyorum. HDD USB 3 2TB Toshiba 977GB bos alan var laptop zaten guclu 165Hz i7-12650h RTX 3050 Ti 16 GB RAM tasinabilir HDD'ye nasıl RDR2 kurabilirim ve kurarsam oynayabilir miyim? Cevaplarinizi bekliyorum arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar harici HDD'ye nasıl oyun kurulur laptopun ssdsinde yer kalmadi. GTA 5 kurdum simdide harici HDD'ye RDR2 ve diger oyunlari kurmayi dusunuyorum. HDD USB 3 2TB Toshiba 977GB bos alan var laptop zaten guclu 165Hz i7-12650h RTX 3050 Ti 16 GB RAM tasinabilir HDD'ye nasıl RDR2 kurabilirim ve kurarsam oynayabilir miyim? Cevaplarinizi bekliyorum arkadaşlar.

Tabii ki oynarsın ama oyun açılırken bayağı bir beklersin SSD'ye göre.

Harici HDD'yi bilgisayara bağla oyunu kurarken kurulum kısmından harici HDD'yi seç daha sonra kuruluma başla oyunu açmadan önce de HDD'yi tak oyun sorunsuz açılacaktır.

Arkadaşlar harici HDD'ye nasıl oyun kurulur laptopun SSDsinde yer kalmadi. GTA 5 kurdum simdide harici HDD'ye RDR2 ve diger oyunlari kurmayi dusunuyorum. HDD USB 3 2TB Toshiba 977GB bos alan var laptop zaten guclu 165Hz i7-12650h RTX 3050 Ti 16 GB RAM tasinabilir HDD'ye nasıl RDR2 kurabilirim ve kurarsam oynayabilir miyim? Cevaplarinizi bekliyorum arkadaşlar.
Kendim HDD ile oynuyorum yüklenme açısından sorun olmadı ve drop vs. yaşamadım. Başlangıçta oyuna girerken 4-5 dakika bekletiyor o kadar.

Dediğinden pek bir şey anlamadım ama galiba HDD'yi USB ile laptopa bağlayacaksın. Bağladıktan sonra eğer Steamden indireceksen indirirken nereye indireceğini sorar. Orada HDD'yi seçmen lazım.

Kanka benim.

Kanka HDD'nin icinde onemli dosyalar bilgiler var zarari yoktur değil mi oyun kurmanin HDD'yi bicimlendiremem icinde onemli seyler var.

Direkt takabilirsin o halde sorun olmaz 1 disk çıkarılı şu an sistemde taktıgım zaman direkt goruyor bilgisayarı açmamla muhtemelen sende de oyle olur.

burası2.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı