Çözüldü HDD'ye Kurulan Oyunun SSD Belleği Kullanması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RadrexBey

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. SSD'ye Windows ve önemli dosyaları kurdum. 256GB SSD, HDD 1 TB fakat Steam üzerinden kurulan oyunlarımı HDD yükledim. Şöyle bir sorun var, kurduğum oyun SSD 197 GB boşken 157 GB oldu. Yani oyun SSD üzerinden aldı. Oyun Steam'dan kurarken HDD işaretledim oraya kursun diye, steamlibrary falan dosya boyutuna baktım 25 küsür kullandı ama SSD'de bir 197'dan 157'ye düşüş oldu. Sebebi nedir anlamadım. Acaba format atarken disklerlemi bir sıkıntı mı yaptım ya da o aradaki fark aşka bir windows güncelleme için mi kullandı? Çünkü 40 GB nereye gitti, ne için kullandı anlamış değilim. Oyunla alakalı diye düşünüyorum, yardımlarınızı bekliyorum.
Çözüm bulan yokmu arkadaşlar şimdi son olarak format attım steam herşeyi hdd kurdum ssd sadece windows ve driverlar var ama genede oyunları hdd yüklerken ssd kapasitesinde düşüyor cevap vericek olan varmı ??
arkadaşlar sorunu bilen varmıdır ??

Çözüm
Sorun çözüldü. Yedekleme dosyasını kapattım. Sistem geri almada dahil yedeklemiyor, böylelikle disk kullanımı olmadı. Tabii artık o PC yok elimde :)
Sorun çözüldü. Yedekleme dosyasını kapattım. Sistem geri almada dahil yedeklemiyor, böylelikle disk kullanımı olmadı. Tabii artık o PC yok elimde :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı