HDMI Destekli Full HD Monitör Tavsiyesi

Daha fazla  
1920x1080 monitör almayı düşünüyorum. Uygun fiyatlı ve HDMI girişli bir monitör tavsiye eder misiniz?

Konuya kimse mesaj yazmadigi icin gorunsun diye yaziyorum bu mesaji

Ne ağırlıklı olarak kullanacaksın? Oyun - Film vs..
Oyun amacli ama oyle cok buyuk oyunlar oynamayacagim. LoL CS:GO Rust falan oynamayi dusunuyorum. Daha ust seviye oyunlari ps4 te oynuyorum ve televizyonda oynuyorum. Belki o monitoru ps4 icin de kullanabilirim. Ama asil amac dedigim oyunlari oynamak. Tabi yaninda film dizi izlemek falan da olacak

Ben ağırlıklı olarak oyun oynadığım için Asus vx228h modelini tercih ettim. Vx229h modeli AH-IPS özellikli olduğu için filmlerde falan daha iyi olur diyorlar. İstersen onu biraz araştırabilirsin. Benim hoşuma gitmişti.

Ya bu monitor isi cok sikinti ya fiyati yukseltiyor epey. Yazin toplayacagim sistemi. Yeni ekran kartlari da ciksin fiyatlar bi belli olsun da biseyler yapariz artik. Eger mumkun olursa evde kucuk bir tv var kac inc bilmiyorum ama 55cm diye hatirliyorum yalan olmasin. Belki onu kullanirim monitor olarak. Daha iyi olur diye dusunuyorum 200hz falan cunku

Ya bu monitor isi cok sikinti ya fiyati yukseltiyor epey. Yazin toplayacagim sistemi. Yeni ekran kartlari da ciksin fiyatlar bi belli olsun da biseyler yapariz artik. Eger mumkun olursa evde kucuk bir tv var kac inc bilmiyorum ama 55cm diye hatirliyorum yalan olmasin. Belki onu kullanirim monitor olarak. Daha iyi olur diye dusunuyorum 200hz falan cunku
Yaza kadar fiyatlar düşer diye tahmin ediyorum bende ama belli olmaz. Ne zaman alacağın sana kalmış. Hem o zamana kadar yeni monitörler de çıkar. Sistemi topladığın zaman tekrar araştırma yap :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı