HDMI ile 144 Hz alınır mı?

Sabah alamıyorsunuz dediler şimdi ise alıyorsunuz dediler sabah galiba salladılar seri no almadan alamıyorsunuz dediler şimdi ise alıyorsunuz dediler seri no üzerinden sorgulayıp.

Typ-Cden bunun ile bağlantı yapsam sorun olur mu acaba?

Sabah alamıyorsunuz dediler şimdi ise alıyorsunuz dediler sabah galiba salladılar seri no almadan alamıyorsunuz dediler şimdi ise alıyorsunuz dediler seri no üzerinden sorgulayıp.

Typ-Cden bunun ile bağlantı yapsam sorun olur mu acaba?

Evet eğer Type-C portunda Display özelliği varsa(teknik servis var demiş) Paugge typec to DP ile görüntü alabilirsin ama bence fazladan para verme direkt Paugge HDMI al.

Dell G15 5515 Rtx 3050 notebook var bendede. Type C üzerinden Display Port ve Hdmi 2.0 var. Excalibur e27qhd-g 2K 144 hz monitör aldım. hdmi 2.0 üzerinden 2K 144 hz alabiliyorum. Birde Paugge Type C Display port kablo aldım. ikiside sorunsuz çalışıyor. Fakat benim notebook’da Hdmi Rtx 3050’ye Type C DP ise Dahili Amd gpu’ya bağlanmış. Yüksek FPS almak için mecbur hdmi kullanmam gerekiyor ve HDMI üzerinden GSYNC açılmıyor. şimdilik DP ile devam ediyorum ben. hangi portun hangi ekran kartına bağlı olduğu çok önemli notebook’da

HDMI RTX 3050 üzerine bağlı benim eski kötü bir monitörde denedim 1080p de 144Hz yeterli benim için zaten o yüzden sorun çözüldü yine de bu kadar bilgilenidirici bir yorum yaptığın için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı