Çözüldü Hearts of Iron 4 Almanya ile Brüksel geçilmiyor ve Ekipman çok hızlı bitiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nasiptevarsa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Çok güçlü template hazırladım. Polonya ve Hollanda'yı (özellikle Hollandayı) çok kısa sürede işgal ettim. Fakat Belçika'ya girerken Antwerpen'e kadar ilerliyor sonra ilerleyemiyor. İlk 8 division ile saldırdım sonra division sayılarını 19'a kadar arttırdım buna rağmen ordu hem brüksele hem de lüxemburga giremiyor. Giremediği için kayıplar artıyor ve ekipman eksikliği oluşuyor. Brüksel'i ve lüxemburg'u nasıl kolay geçerim.

Çözüm
1200 saatim var artık troll oynuyorum Belçika'ya İngiliz'den üstünlüğü alıp çıkartma atıyorum vesaire.
Ama 40width tank yapıp uçak üstünlüğüyle itebilirsiniz. 13 tank 7 motorize blitzkrieg doktrini için yeterli.
Combat Width'i çok arttırmayın. Cephenin width'i 80'se sizin askerleriniz 20 width'se isterseniz 100 tane sokun sadece 4 tanesi çatışmaya girebiliyor. Ayrıca infantry yerine tankla direkt blitzkrieg yapmak daha mantıklı. Hava üstünlüğünü de almanız lazım.

Combat Width'i çok arttırmayın. Cephenin width'i 80'se sizin askerleriniz 20 width'se isterseniz 100 tane sokun sadece 4 tanesi çatışmaya girebiliyor. Ayrıca infantry yerine tankla direkt blitzkrieg yapmak daha mantıklı. Hava üstünlüğünü de almanız lazım.
Çoğunlukla piyade ile ilerliyorum. Az light tank var.

Tanklarla mı ilerliyorsunuz, yeteri kadar hava desteği var mı, supply durumu nasıl gibi bir sürü soru var.
Piyade ile karışık light tank. Piyade çoğunlukta.

Çok yanlış Alman tankları erken oyunda inanılmaz güçlü ayrıca tank anlaşması var research speed veriyor. Tank basmanız gerekiyor piyade geçemezsiniz.

Piyade ile karışık light tank. Piyade çoğunlukta.
Piyade ile 2. dünya savaşına girmek, neredeyse bir intihar. Tanksız bir şekilde blitzkrieg yapamazsınız. En azından 36 veya 39-40 tankı gerekiyor.

1200 saatim var artık troll oynuyorum Belçika'ya İngiliz'den üstünlüğü alıp çıkartma atıyorum vesaire.
Ama 40width tank yapıp uçak üstünlüğüyle itebilirsiniz. 13 tank 7 motorize blitzkrieg doktrini için yeterli.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı