Hediye edilen oyun hesabının anısı en hızlı nasıl unutulur?

Cicenes35

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar, bir arkadaşıma 4 yıllık bir oyun hesabımı hediye ettim, son sene diye ve hesapta çok anılarım oldu. Çok uğraşmıştım üzerinde. Daha sonra pişman olmamak için ne yapabilirim? Kısaca en hızlı nasıl unutabilirim?

Dostum buna bir çare yok zamanla geçecek artık.Umarım aktif oynadigin bir oyun hesabını vermemişsindir.Eğer aktif oynadigin oyunun hesabini verdiysen de hata yapmışsın onun dışında zamanla geçer bir çözümü yok.İyi forumlar...

Dostum buna bir çare yok zamanla geçecek artık. Umarım aktif oynadigin bir oyun hesabını vermemişsindir. Eğer aktif oynadigin oyunun hesabını verdiysen de hata yapmışsın onun dışında zamanla geçer bir çözümü yok. İyi sosyaller...

Sağ olun hocam. Oyunu bırakmak istiyordum aslında ama genel olarak günde 2 saat sadece o oyunu oynuyordum disiplinli olmaya çalışıyorum bunun için silecektim hesabı ama vermek istedim. Sanırım değeri biraz yüksekti onun için biraz içimde pişmanlık hissi var ama geri alamam da.

Sağ olun hocam. Oyunu bırakmak istiyordum aslında ama genel olarak günde 2 saat sadece o oyunu oynuyordum disiplinli olmaya çalışıyorum bunun için silecektim hesabı ama vermek istedim. Sanırım değeri biraz yüksekti onun için biraz içimde pişmanlık hissi var ama geri alamam da.
Nedir bu oyun ve ne için disiplinli olmanız gerek ?
Unutmayın disiplinli hayatın içinde eğlenmek de vardır.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı