Hediye için nasıl bir şey yapabilirim?

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
Merhabalar, gerçekten aklıma hiçbir şey gelmiyor akıl akıldan üstündür belki aklına bir şey gelen olur.
Arkadaşın doğum günü 6 şubat. 3 arkadaşız, birinin çarşamba işi varmış o gelmeyecek hediyesini sonra verecek.
Doğum günü olan arkadaşın çarşamba günü müsait olduğu zaman varmış, diğer günler müsait değilmiş tek günü çarşamba.
Doğum günü hediyesi aldım ama siparişim yetişmeyecek belli, arkadaşım diyor bu çarşamba kutlayalim sonra verirsin hediyesini diyor ama gerçekten hiç içime sinmiyor ne yapacağımı bilemedim açıkçası. Pastasını vs ben alacağım.

IMG_20210202_223338.jpg

IMG_20210202_223400.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizlik bir durum yok zaten, arkadaşınız da anlayışla karşılamış. Ama bence sürpriz yapmak için bir yöntem var. Hediyeniz geldiğinde arkadaşınıza kargoda sorun çıktığını bahane ederek vermeyin ve başka bir sürpriz hazırlayın.
Hocam lütfen okumadan başlığa göre yorum yazmayın be. :D

Sonra verseniz dahi olur, sonuçta bunu önceden beri istiyorsunuz.
Bu arada tam olarak ne istiyorsunuz? Pek anlayamadım da.
Hocam, amacım aslında bir yol aramak. Ben hediye aldım ama siparişim elime geç ulaşacak arkadaşımda ürünü sonra verirsin çarşamba kutlayalim biz dedi.

Şubeye geldiğinde dağıtıma çıkmasını beklemeden gidip alma gibi bir şey oluyor mu? Pek bilmem bu tür işleri ama aklıma bu geldi.

Sizlik bir durum yok zaten, arkadaşınız da anlayışla karşılamış. Ama bence sürpriz yapmak için bir yöntem var. Hediyeniz geldiğinde arkadaşınıza kargoda sorun çıktığını bahane ederek vermeyin ve başka bir sürpriz hazırlayın.

Yarın benden hediye bekleyecek muhtemelen çünkü doğum gününde ben de varım sonra mi vereceğim diyeceğim ki?
Şubeye geldiğinde dağıtıma çıkmasını beklemeden gidip alma gibi bir şey oluyor mu? Pek bilmem bu tür işleri ama aklıma bu geldi.
Dağıtıma felan cikarilsa gidip alacağım da İstanbul içine gelmedi daha.

Bütçe derken hocam? Hediyeyi aldım.
Hocam biraz karışık yazmışsınız. Ben sadece pastayı aldınız sanmıştım. Kusura bakmayın.

Eğer arkadaşınıza sürpriz bir parti yapacaksanız kargo gelene kadar bekleyin ve diğer arkadaşlarınızı da bekletin (yani onlar gidip kutlama yapmasın, organize olun). Arkadaşınıza 6 Şubatta sadece doğum günün kutlu olsun diye mesaj yazın. Doğum günümü kutlamadılar diye biraz üzülsün ve umudu kessin. 6 Şubat geçtikten birkaç gün (2-3 gün veya 4 ne zaman müsait olursa) sonra tüm arkadaşlarınız alın ve sürpriz bir kutlama yapın. Arkadaşınız muhtemelen doğum günüm zaten geçti diye unutacaktır ve bunu hiç beklemeyecektir. Ben bir kere bunu denemiştim, arkadaşım şok olmuştu. 😄

Benim aklıma bu geldi şuanlık.
Okudum ama yanlış anlamışım. İnsanlık hâlidir, direkt yargılamasaydınız keşke.

Son düzenleme:
Hocam biraz karışık yazmışsınız. Ben sadece pastayı aldınız sanmıştım. Kusura bakmayın.

Eğer arkadaşınıza sürpriz bir parti yapacaksanız kargo gelene kadar bekleyin ve diğer arkadaşlarınızı da bekletin (yani onlar gidip kutlama yapmasın, organize olun). Arkadaşınıza 6 Şubatta sadece doğum günün kutlu olsun diye mesaj yazın. Doğum günümü kutlamadılar diye biraz üzülsün ve umudu kessin. 6 Şubat geçtikten birkaç gün (2-3 gün veya 4 ne zaman müsait olursa) sonra tüm arkadaşlarınız alın ve sürpriz bir kutlama yapın. Arkadaşınız muhtemelen doğum günüm zaten geçti diye unutacaktır ve bunu hiç beklemeyecektir. Ben bir kere bunu denemiştim, arkadaşım şok olmuştu. 😄

Benim aklıma bu geldi şuanlık.

Okudum ama yanlış anlamışım. İnsanlık hâlidir, direkt yargılamasaydınız keşke.
Çok güzel yazmışsınız elinize sağlık. Ben de bu şekilde düşünmüştüm keza 10 Şubat'ta başka arkadaşın doğum günü çıkana kadar 😀

Geri
Yukarı