Hediye için nasıl bir şey yapabilirim?

Çok güzel yazmışsınız elinize sağlık. Ben de bu şekilde düşünmüştüm keza 10 Şubat'ta başka arkadaşın doğum günü çıkana kadar 😀
Kendi babamınkini de bir ara böyle yapmıştım. Doğum gününü 4 gün falan geçmişti. O da unuttu haliyle. Üstelik bir de işyerinde kutlamıştım ve iş arkadaşlarıyla beraber olduğundan bir anda pasta ve konfetileri görünce şaşırmıştı. 😄 Videoya kaydetmiştim ve şaşkınlığı yüzüne çok fena yansımıştı. Ayrıca arkadaşlarıyla beraber olduğundan da bayağı iyi vakit geçirmişti. 👍
Çok güzel yazmışsınız elinize sağlık. Ben de bu şekilde düşünmüştüm keza 10 Şubat'ta başka arkadaşın doğum günü çıkana kadar 😀
Hocam sizin de ne mübarek arkadaşlarınız varmış. Hepsi aynı günde doğsaymış da siz de biz de kurtulsaymışız. 😄 Bende akıl bu kadar vallaha.

Hocam biraz karışık yazmışsınız. Ben sadece pastayı aldınız sanmıştım. Kusura bakmayın.

Eğer arkadaşınıza sürpriz bir parti yapacaksanız kargo gelene kadar bekleyin ve diğer arkadaşlarınızı da bekletin (yani onlar gidip kutlama yapmasın, organize olun). Arkadaşınıza 6 Şubatta sadece doğum günün kutlu olsun diye mesaj yazın. Doğum günümü kutlamadılar diye biraz üzülsün ve umudu kessin. 6 Şubat geçtikten birkaç gün (2-3 gün veya 4 ne zaman müsait olursa) sonra tüm arkadaşlarınız alın ve sürpriz bir kutlama yapın. Arkadaşınız muhtemelen doğum günüm zaten geçti diye unutacaktır ve bunu hiç beklemeyecektir. Ben bir kere bunu denemiştim, arkadaşım şok olmuştu. 😄

Benim aklıma bu geldi şuanlık.

Okudum ama yanlış anlamışım. İnsanlık hâlidir, direkt yargılamasaydınız keşke.
Hocam insanlık halidir de kargo fotoğrafı da var yani. Direkt yargılamam o yüzden, yoksa sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı