Sevdiğim kişiye nasıl bir sürpriz yapabilirim?

Ben olsam kişinin sevgiliniz olmadığını hesaba katarak, rengarenk kartonlardan origami çiçekler yapardım. Bir mağazadan güzel bir kutu alır çiçekleri düzgün ve dolu dolu koyardım. Çiçek yapmak çok kolaydır. Youtube'dan izleyerek yapabilirsiniz.
Evet, sevgilim değil ama ilk gördüğüm günden beri aşık olduğum kişi desem ;). Önerin güzel, bütün önerileri bir arada birleştirmeyi düşünüyorum. İlk başta origami olur gibi. Prison Break hayranı mısın benim gibi? Origami, gizemi ifade ettiği için güzel olacaktır, eminim.

Kıza gerçekten hakimsen kıyafet al derim ama çok zor bir şey bu... %90 beğenmeme durumları olabilir. %10'luk dilimi tutturursan da çok güzel olur. Şık bir tane saat de alabilirsin.

Bu zamanda gezmeyen kız yok sanırım ama, bir şeyi hep yaparak ona tutku ile bağlı olduğu şeyler vardır. Onu bul! Sana tiyatroya götür derim ne bileyim bir konser. Kolay bulunamayan bir şey de olabilir. Bunlar da ona yaptığın şık bir hareket olur, lakin onu sevdiği basit şey hepsine on değil bin basar. ;) :)

O'na kinder surprise aldım, bu tarz hediyelerden çok hoşlandığını duydum. Origami ve benzeri birkaç hediye daha yapacağım. Masaüstü resmi olarak fotoğrafını koydum :).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı