Hekimine aşık olmak

Pickaroon

Hectopat
Bugün bir muayneye gittim. Kendimde sağlıkçı olduğum için sorunları söyledim ve kız da doğrulayıp not etti forma.
Beni muayne ederken sürekli gözlerine baktım. Kız kendisi ne yüzü ne de fiziği güzel olmamasına rağmen ona bakarken bir tuhaf hissettim.
Gülüşü bana bakışı beni çok etkiledi. Ama sorun şu ki kız benden muhtemelen 7-8 yaş büyük. Sizce saçma sapan geçici bir his mi yoksa gerçekten bir şeyler olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçek bir his olsa da olmasa da yapıcak bir şey yok. 1 defa görüp bir daha rastlama ihtimalinin çok az olduğu insanlar için kafanızı yormayın.

Gerçek bir his olsa da olmasa da yapıcak bir şey yok. 1 defa görüp bir daha rastlama ihtimalinin çok az olduğu insanlar için kafanızı yormayın.
+1
Ben şahsen otobüste,hastanede, restoranda,yolda vb. yerlerde hiç bir kıza bakmıyorum. Eskiden gördüğüm herkesin yüzüne bakardım da artık çok saçma geliyor hayatta bir kere gördüğün, şans eseri 2. Kez görebileceğin birine bakmak. Kaderimde varsa bir daha denk geliriz diyip yoluma devam ediyorum. Yoksa her kızın yüzüne baksam her gün birinden hoşlanırım, güzelliği açısından.

Geri
Yukarı