Hepsiburada Amazon gibi mi?

Hepsiburada'nın hepsijet gibi artısı da var. İade etmek istediğin ürünü kapıdan alıyorlar kargo şubesine gitmeye bile gerek kalmıyor.
Amazon'da kapıdan iade kargo alıyor ama Hepsiburada'dan daha yavaşlar. 1 nisanda iade oluşturdum hala gelip almadılar ama Cuma'ya kadar alacaklarmış.

Amazon üzerinden bir monitör sipariş verdim. Begenmeyip iade ettim. Hiç sorun yaşamadım. Satıcısı bizzat Amazon'du. Birkaç kişiyle konuştum Hepsiburada hakkında aynı şeyi söylediler. Bir sorun çıkarsa satıcı bizzat hepsiburadaysa iade edebilirsin yardımcı olurlar dediler. Bazı forumlardan kontrol ettim kiminin bu tarz yaşadıgı sorunu hb hemen çözmüş kimisi hakem heyetine gitmiş. Sorunlar bire bir aynı. Siz bu konu hakkında ne söylersiniz? Biraz kafam karıştı. Yardımcı olur musunuz?

Kendim Hepsiburada'dan klavye ve mouse aldım.Şu an onlarla yazıyorum hiç sorununu görmedim gayet güvenli.

Amazon'da kapıdan iade kargo alıyor ama Hepsiburada'dan daha yavaşlar. 1 Nisanda iade oluşturdum hala gelip almadılar ama Cuma'ya kadar alacaklarmış.

Amazon bildigim kadarıyla iadeleri MNG'den yapıyor. Ben sadece dış ülkeden bir ürün alırsanız kapıdan teslim alıyorlar diye biliyorum.
Hepsiburada'nın hepsijet gibi artısı da var. İade etmek istediğin ürünü kapıdan alıyorlar kargo şubesine gitmeye bile gerek kalmıyor.

Demek istedigim monitör alacagım ve görerek almadıgım için begenmezsem iade edecegim bir yerden almak istiyorum. Amazon sagolsun 2 monitör aldım ve maalesef begenmedim iade etmek zorunda kaldım. Tüm iadeleri sorunsuz kabul etti ve çok hızlıydı. Şimdi alacagım monitörü begenmezsem ortada kalmak istemiyorum. Hepsiburada Amazon gibi güvenilirse alacagım.

Yeni konular

Geri
Yukarı