Hepsiburada Bilgisayar Ürünlerinde %18 KDV İndirimi

Anladığım kadarı ile artık böyle bir ayrımın önemi kalmadı, ne yapacağını ben söyleyemem videoyu bilgin olsun diye paylaştım.
Biliyorum kardeşim, ama şu an net belli değil hangi model monitörlerin destekleneceği, sadece bazı modeller açıklandı, o yüzden tereddüt ediyorum

Bir tek ben mi göremedim indirim? Her zamanki fiyatlarıyla aynı, hiçbir değişiklik göremedim ben.
Bakın KDV indirimini yanlış algılıyorsunuz. Misal %18 KDV indirimi demek 1000 TL'lik bir ürünün 180 TL ucuzlaması demek değildir. Bildiğim kadarıyla elektronik ürünlerde %18 KDV var. Onu da şöyle anlatayım. KDV'siz 1000 TL'lik bir ürün KDV dahil olunca 1180 TL oluyor. Bu 180 TL'lik KDV miktarının %18'i kadar indirim oluyor. Buda yaklaşık olarak 32 TL'lik bir indirim yapıyor. O yüzden sizin gözünüze indirim yokmuş gibi geliyor. Aslında var ama fiyatları çok etkileyen bir değişiklik yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı