Hepsiburada.com'da jelatini açılmış ürün iade sorunu

binnurkitis

Centipat
Yaklaşık 5 gün önce Hepsiburada.com üzerinden aldığım ZyXEL WAP3205 V3 300Mbps model menzil arttırıcının jelatinini açtım, fakat iade etmem gerekiyor. Cihaz, bütün aksesuarları ve kutusu ile birlikte sağlamdır. Ancak telefon ile aradığımda hepsiburada.com müşteri hizmetleri yetkilisi, sadece jelatini açıldığı için iade alınamayacağını söyledi. Nasıl bir yol izlemeliyim? Teşekkürler.

Yaklaşık 5 gün önce Hepsiburada.com üzerinden aldığım ZyXEL WAP3205 V3 300Mbps model menzil arttırıcının jelatinini açtım, fakat iade etmem gerekiyor. Bütün aksesuarları ve kutusu sağlam. Ancak telefon ile aradığımda hepsiburada.com müşteri hizmetleri yetkilisi, sadece jelatini açıldığı için iade alınamayacağını söyledi. Nasıl bir yol izlemeliyim? Teşekkürler.

Yasal olarak 14 gün içinde ürün iade edilebilir tüketici mahkemesine başvurmayı tercih edebilirsiniz.

Ben hepsiburada üzerinden fakat satıcısı farklıydı anakart almıştım. Anakartı açıp montajını bile yaptım. Fakat yanlış anakartı aldığım için sistem açılmadı. Kutu içeriğine ürünü geldiği gibi koydum ve iade ettim. 4 gün sonra param elime geçti.

Hepsiburada internet üzerinden aldığım İpad Pro için iade başvurusu yaptım ve kabul edildi. Hepsiburada müşteri hizmetlerine birşey aramak için aradığımda ürünü açmışsanız iade edemezsiniz 2.el oldu diyorlar. Koşulsuz şartsız iade hakkım var. "Cihaz sağlam ve kutu içeriği eksiksiz göndereceğim. Sitenizde iade edilemeyecek ürünler arasında da bulunmuyor" diyorum. Yine aynı şeyi söylüyorlar. Acaba Apple üzerinden yardım alabilmem mümkün mü?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı