Jelatini çıkmış ürün iade edilir mi?

Fuzuliemir

Hectopat
Mouse aldım ve farenin yan tuşlarının jelatini çıktı kullanırken. Bir de kutusunda mouse daha rahat kavranması için yapışkan bantları vardı Click'lere yapıştırmak için onları da yapıştırmıştım ama mouse alışamadım sevemedim daha 3 gün oldu iade edilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Internetten aldıysanız 14 gün içinde cayma hakkınız var. Jelatinden kastınız Telefon camlarında olan tarzdansa sıkıntı olacağını sanmiyorum. Çünkü kutu 1 kez açıldı her türlü satıcı servise gönderip ürünü yeniletmek zorunda.

Cayma hakkınızı araştırarak satıcıya mail atıp hakkınızı kullanmak istediğinizi elektronik ortamda belirtin. Ayrı yeten ürünün içerisine mail attığınızı aynı şekilde cayma hakkınızdan faydalanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Internetten aldıysanız 14 gün içinde cayma hakkınız var. Jelatinden kastınız telefon camlarında olan tarzdansa sıkıntı olacağını sanmiyorum. Çünkü kutu 1 kez açıldı her türlü satıcı servise gönderip ürünü yeniletmek zorunda.

Cayma hakkınızı araştırarak satıcıya mail atıp hakkınızı kullanmak istediğinizi elektronik ortamda belirtin. Ayrı yeten ürünün içerisine mail attığınızı aynı şekilde cayma hakkınızdan faydalanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Jelatinden bir sorun olacağını bende sanmıyorum ama dediğim gibi ürünün içinden mouse daha rahat kavranması için bir kavuçuk gibi bir şey çıkıyor ve onu yapıştırıyorsun fareye o sorun yaratır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı