Hepsiburada deltabilgisayar ve trendnoktabilisim satıcıları güvenilir mi?

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
Hepsiburada'da deltabilgisayar ya da trendnoktabilisim satıcısından Kioxia Exceria 480GB SSD alacağımda güvenilirler mi bu satıcılar hangi satıcıdan almalıyım sizce?
Bir de N11 de trend-point diye satıcı var o güvenilir midir N11'deki satıcı güvenilirse oradan alacağım kuponla daha uyguna geliyor.

Mağazaları:
TrendNoktaBilisim
deltabilgisayar
Trend-Point

Hepsiburada'da deltabilgisayar ya da trendnoktabilisim satıcısından Kioxia Exceria 480GB SSD alacağımda güvenilirler mi bu satıcılar hangi satıcıdan almalıyım sizce?
Bir de N11 de trend-point diye satıcı var o güvenilir midir N11'deki satıcı güvenilirse oradan alacağım kuponla daha uyguna geliyor.

Mağazaları:
TrendNoktaBilisim
deltabilgisayar
Trend-Point
En ucuzundan alabilirsiniz, zaten ayıplı mal/ürün çıkarsa Hepsiburada üstleniyor.

N11'de dolandırıcı oranı diğer platformlara göre daha çok ama yorumlardan falan kendinibelli ediyor zaten. N11'dekini alabilirsiniz
Hocam, siz uğraşmayı bırakmazsanız sıkıntı çıkmaz. N11'de dolandırıcı olsa bile N11'e şikayette bulunabilirsiniz.
Ayrıca çok kez N11'den alışveriş yaptım, genel olarak mahçup olmadım.

Hocam, siz uğraşmayı bırakmazsanız sıkıntı çıkmaz. N11'de dolandırıcı olsa bile N11'e şikayette bulunabilirsiniz.
Ayrıca çok kez N11'den alışveriş yaptım, genel olarak mahçup olmadım.
Evet ben "N11'den ürün almayın." yorumuna istinaden yazdım. Yoksa yeri geliyor ben de alıyorum oradan.

Son düzenleme:
Peki Delta bilgisayar satıcısı güvenilir midir bu satıcıdan ssdiyi alanların yorumları hep 4 5 yıldız ama pek bilemedim normalde Hepsiburada satıcısınadn alacaktım dün ama satıcı ürünü kaldırdığı için alamadım başka satıcıdanda pek almak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı