Hepsiburada hasarlı ürün gönderdi

Ekran koruyucu olup onun kırılmış olmasını çok dilerdim ama maalesef ekran kırılmış hatta ufalanmış durumda zaten onun dışında resimlerde pek belli olmuyor ama sanki ekranın altında hava izleri var birkaç noktada hatta kırılmış yerin az üzerine bakarsanız yaklaşık 3-4 cm kadar orada ton olarak bir farklilik var bahsetmis oldugum hava kabarcigina benzer olan o aslinda, bu arada beta plus teknolojiden gönderilmiş ürün şikayet var da hep olumsuz yorumlar almış açarken videoda cekmedim ama o bir çözüm olabilir mi istesem şu anda video cekebilirim ilk kez açıyormuş gibi ?

Ekran koruyucu olup onun kırılmış olmasını çok dilerdim ama maalesef ekran kırılmış hatta ufalanmış durumda zaten onun dışında resimlerde belli olmuyor ama sanki ekranın altında hava izleri var birkaç noktada bu arada beta plus teknolojiden gönderilmiş ürün şikayet var da hep olumsuz yorumlar almış açarken videoda cekmedim ama o bir çözüm olabilir mi istesem şu anda video cekebilirim ilk kez açıyormuş gibi
Hepsiburada'dan talep oluşturmanız yeterli. Satıcının onaylayıp onaylamamasına bağlı değil. İnternet üzerinden alınan ürünü koşulsuz iade hakkınız var.

Anladım dilekçe yazdım fatura ile birlikte verilen referans kodu ile yarın kargoya vericem inşallah dediğiniz gibi olumlu sonuç alırım 40 yılın başı bi sistem toplayayim dedim inşallah hevesim kursağımda kalmaz 🙄

az önce servis ve hepsiburada ile görüştüm hepsi burada diyor ki referans kodu ile kargoya verin ürün firmaya gidiyor ilgili firma halleder, firmayı aradım onlarda diyor ki biz kargo kabul etmiyoruz tekrar size yollarız gidip siz teknik servisten rapor alacaksınız şeklinde konuştu açıkça söyledim firmadaki görüştüğüm kişiye sanırım elimde patlatacaksınız bu mönitörü diye. Birbirlerine yönlendirip duruyorlar yine de firmaya mı yollasam teknik servise mi karar veremedim sizce ne yapmalıyım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı