Hepsiburada iade kargo takibi

Pcisleripc

Hectopat
Hepsiburada'dan aldığım hoparlörü bir sorun yokken cuma günü iade etmek için talepte bulundum ve bana verdikleri kod ile Aras Kargo'ya gittim. Oradaki adam kodu istedi, ürünü aldı. Fakat karşılığında ne bir kağıt ne başka bir şey verdi. Kargomu nasıl takip ederim?
Bu arada ürün elime ulaştıktan 1 gün sonra kargoya verdim.

Hepsiburada'dan aldığım hoparlörü bir sorun yokken cuma günü iade etmek için talepte bulundum ve bana verdikleri kod ile Aras Kargo'ya gittim. Oradaki adam kodu istedi, ürünü aldı. Fakat karşılığında ne bir kağıt ne başka bir şey verdi. Kargomu nasıl takip ederim?
Kargo takip numarası istemen lazımdı veya paketlendikten sonra paketin fotoğrafını çekmen gerekiyordu(üstünde zaten takip numarası yazardı). Kargo firmasına tekrar gidip takip numarası istemeyi dene

Aras kargonun size takip numarası vermesi lazımdı. Bu arada ne hoparlörü iade ettiniz merak ettim. Araba için mi? Bende alacağım için sordum kusura bakmayın.
Bilgisayar için almıştım sesi biraz boğuk gibi geldi iade ettim o yüzden.
Kargo takip numarası istemen lazımdı veya paketlendikten sonra paketin fotoğrafını çekmen gerekiyordu(üstünde zaten takip numarası yazardı). Kargo firmasına tekrar gidip takip numarası istemeyi dene
Takip numarası vermediler.Evim de baya uzak sıkıntı çıkmaz umarım.

Kargoyu verdiğin şubeyi telefon ile arayıp takip numarası alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı