Hepsiburada iade süreci

BEACT

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde sorun yaşadığım bir laptop var, teknik servise götürdükten sonra da istediğimi elde edemezsem iade etmeyi planlıyorum. Hepsiburada üzerinden satın almıştım, bu işlemi gerçekleştirirsem sizce ne kadar sürebilir bu süreç? Soruyorum çünkü Online derslerim var ve bilgisayara da ihtiyacım var. Daha önce yapmış olan birisi varsa anlatırsa sevinirim.

Teknik servise gidince süreç çok fazla uzuyor hiç uğraşmayın direk iade edin. Satıcı düzgün biriyle iadeyi 3-4 iş günü içinde onaylar, onaylandıktan sonra ödeme yaptığınız karta para aktarılır.
Kredi kartlarında 1-3 gün.
Banka kartlarında 7-10 gün sürüyor.

Teknik servise gidince süreç çok fazla uzuyor hiç uğraşmayın direk iade edin. Satıcı düzgün biriyle iadeyi 3-4 iş günü içinde onaylar, onaylandıktan sonra ödeme yaptığınız karta para aktarılır.
Kredi kartlarında 1-3 gün.
Banka kartlarında 7-10 gün sürüyor.
Taksitle satın aldım ve henüz ödeme yapmadım. Ödemeler cihaz karşı tarafa ulaşınca mı iptal olur yoksa iade süreci başlayınca mı?
Teknik servise götürmeyin bir sorun sezdiyseniz iade edin direk. Sürecin uzamasına sebep olabilir.
Sizce bu değerler düşük güç modunda normal midir? Bilgisayarın sağ ön tarafı yanıyor, üzerinde bileğimi terletecek kadar.

Dosya Ekleri

• fff.png
    fff.png
    4,7 KB · Görüntüleme: 30
Taksitle satın aldım ve henüz ödeme yapmadım. Ödemeler cihaz karşı tarafa ulaşınca mı iptal olur yoksa iade süreci başlayınca mı?

Sizce bu değerler düşük güç modunda normal midir? Bilgisayarın sağ ön tarafı yanıyor, üzerinde bileğimi terletecek kadar.

İade kabul edildiği zaman iptal oluyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı