Hepsiburada iade süreci

Jaewyn

Hectopat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan bir oyun faresi aldım. Fare bugün elime geçti. Fareyi bilgisayara takarak CS:GO'da test ettim. Takılmalar olduğunu görünce araştırdım ve IPS değeri ile ilgili bir sorun olduğunu öğrendim. İade etmek için ürünü güzelce paketledim. Farede herhangi bir hasar veya çizik dahi yok. Sorum şu, ürün iadesinde bir sorun olur mu? İade kabul edilmemesi gibi.

Hepsiburada müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirt kabul ederlerse sana iade numarası verecekler. Tahminim kabul edilir. Aynı durumu ben de farklı bir mouse için yaşadım, kabul edildi.

Hepsiburada müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirt kabul ederlerse sana iade numarası verecekler. Tahminim kabul edilir. Aynı durumu ben de farklı bir mouse için yaşadım, kabul edildi.

Hocam hızlı iade bölümünden iade talebi oluşturdum. Ekstradan tekrar aramama gerek var mı sizce?

Hepsiburada, Trendyol gibi alışveriş sitelerinde belirli bir gün ile iade hakkı oluyor diye biliyorum.

Bu arada aldığınız farenin modelini söyler misiniz? Yanlışlıkla almayalım.

İadeye gönder kabul edilmezse şikayet var.com a yazın bana geri göndermişlerdi ürünü şikayet var a yazdım ürünü almadan hediye çeki verdiler o fiyatta.

Hepsiburada, Trendyol gibi alışveriş sitelerinde belirli bir gün ile iade hakkı oluyor diye biliyorum.

Bu arada aldığınız farenin modelini söyler misiniz? Yanlışlıkla almayalım.

Hocam Trust GXT 121 zeebo farenin markası ve modeli. IPS değeri fareyi direk çöpe attırır.
Ben arayarak daha hızlı çözmüştüm konuyu. Ama talep oluşturarak da yapılabilir.

Anladım hocam teşekkürler. Yine arayarak durumu izah edeyim en iyisi.
İadeye gönder kabul edilmezse şikayet var.com a yazın bana geri göndermişlerdi ürünü şikayet var a yazdım ürünü almadan hediye çeki verdiler o fiyatta.

Sağ olun hocam bunu öğrendiğim iyi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı