Hepsiburada indirim yalanı

Bence büyümeye çalışan bu kadar büyük olmayan mağazalarda gerçek indirimler yapılıyor, çünkü İncehesap ve bazen İtopya gerçekten indirim yapıyor özellikle İncehesap'ın yaptığı indirimler gördüğüm en iyi indirimler oluyor. Ve tabii ki Amazon'un yaptığı indirimler unutulmaz :).
Amazon Türkiyenin açılışına özel normal fiyatı 500TL olan Lego Technic setini 90 TL aldığım o günü asla unutamıyorum...

Bence büyümeye çalışan bu kadar büyük olmayan mağazalarda gerçek indirimler yapılıyor, çünkü İncehesap ve bazen İtopya gerçekten indirim yapıyor özellikle İncehesap'ın yaptığı indirimler gördüğüm en iyi indirimler oluyor. Ve tabii ki Amazon'un yaptığı indirimler unutulmaz :).

Amazon için beklemedeyim. Eylül'de 1600 TL'lik Dr. Martens kışlık botu 599 TL'ye almıştım. 😄

Screenshot_2.png

Bu indirimden haberim yoktu, cüzdanı hazırlayayım büyük gün yakındır :).

Sayfayı yenileyince çıkıyor. O değil bugün balık pişiriyordum fırında alt tarafa bir dokundum ısınmıyor. 2-3 gündür zaten kötü pişiriyordu meğerse arızalanmış. Garantisi de yok şimdi tamir vb. derken hiç yoksa 150 TL isterler diye yeni fırın baktım. Şu fırına baktım 350 TL, tüm sitelere bakıyorum 450-500 TL civarı. Aldım gitti, 10 dakika sonra bir baktım siyahın fiyatı 450 TL olmuş. Şu anda beyazı ve fuşya rengi 350 TL civarı duruyor. Diyorum ucuz bir ürün alacaksan indirim günlerini beklemek gereksiz. Biraz takip edince buluyorsun sağda solda güzel fiyatlar. Dolar zaten uçmuş daha nereye bu fiyata eli yüzü düzgün mini fırın alacaksın.

Screenshot_3.png

Sayfayı yenileyince çıkıyor. O değil bugün balık pişiriyordum fırında alt tarafa bir dokundum ısınmıyor. 2-3 gündür zaten kötü pişiriyordu meğerse arızalanmış. Garantisi de yok şimdi tamir vb. derken hiç yoksa 150 TL isterler diye yeni fırın baktım. Şu fırına baktım 350 TL, tüm sitelere bakıyorum 450-500 TL civarı. Aldım gitti, 10 dakika sonra bir baktım fiyat 450 TL olmuş. Şu anda beyazı ve fuşya rengi 350 TL civarı duruyor. Diyorum ucuz bir ürün alacaksan indirim günlerini beklemek gereksiz. Biraz takip edince buluyorsun sağda solda güzel fiyatlar. Dolar zaten uçmuş daha nereye bu fiyata eli yüzü düzgün mini fırın alacaksın.

Eki Görüntüle 727640
Evet hocam gerçekten öyle, Amazon bazen bunun gibi gizli indirim yapıyor desek yeridir, ekran kartımı Amazon üzerinden 3100 TL'ye aldım indirimsiz bir şekilde, ancak her sitede 4000 TL'ydi aldıktan 5 gün sonra 4000 TL oldu :D. Fırınınız hayırlı olsun ayrıca.

Geri
Yukarı