Hepsiburada indirim rezaleti

MoonDrag

Hectopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Arkadaşlar, beklenilen indirim etkinliği başladı. Ama ürün yok. İlgi çekebilecek ürün yok. Makyaj malzemesi, bebek arabası. Ne monitör ne ekran kartları ne de diğer bilgisayar parçalarında 1 lira indirim yok. Tam bir fiyasko. Trendyol’da dahi geçen harbi harbi sepette %10 indirim vardı çoğu üründe.

Ya bende bir hayal kırıklığı yaşadım. Belki başlamamıştır diye düşündüm fakat emin olamadım.
3 saatte bir yeni ürünler indirime girecek gibi bir şey gördüm ve moralim bozuldu, artık sabah bakacağız.

Kanka bence başlamadı başka bir açıklaması olamaz ben sabahı bekliyorum.

Yani anlamıyorum. Dev indirimlerin Hepsiburada diye sayfaları koymuşlar. Yapan adam şimdiden yapar, yarın sabaha hepsini hazır eder kargolardı. Geçmiş olsun. Hiçbir şey beklemeyin.

Arkadaşlar, beklenilen indirim etkinliği başladı. Ama ürün yok. İlgi çekebilecek ürün yok. Makyaj malzemesi, bebek arabası. Ne monitör ne ekran kartları ne de diğer bilgisayar parçalarında 1 lira indirim yok. Tam bir fiyasko. Trendyol’da dahi geçen harbi harbi sepette %10 indirim vardı çoğu üründe.

Ya hocam 1 haftadır bekliyorum 38 liralık macun 35 olsa okey yani. Benimki onlarınkinden rezalet galiba utandım şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin biraz yanlış olmuş. Senin ilgini çekebilecek bir ürün yok diye indirime giren ürünlerle kimse ilgilenmiyor anlamına gelmez. Şirketlerin pazarlama yöntemi böyle. Çok birşey beklemen anlamsız.

Dediğin biraz yanlış olmuş. Senin ilgini çekebilecek bir ürün yok diye indirime giren ürünlerle kimse ilgilenmiyor anlamına gelmez. Şirketlerin pazarlama yöntemi böyle. Çok bir şey beklemen anlamsız.

Ben buradaki kullanıcıların gözünden fiyasko olarak yorumladım.
Ben buradaki kullanıcıların gözünden fiyasko olarak yorumladım. Ayrıca günlerdir her yerde reklam yapmasına karşılık bu indirimler biraz hayal kırıklığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı