Hepsiburada indirim yalanı

Evet hocam gerçekten öyle, Amazon bazen bunun gibi gizli indirim yapıyor desek yeridir, ekran kartımı Amazon üzerinden 3100 TL'ye aldım indirimsiz bir şekilde, ancak her sitede 4000 TL'ydi aldıktan 5 gün sonra 4000 TL oldu :D. Fırınınız hayırlı olsun ayrıca.

Teşekkürler. Aynısını 5-6 yıldır kullanıyordum, gözüm kapalı aldım. Ben de ekran kartımı Amazon'dan almıştım. Garanti olayı güzel 2 sene boyunca güvendesin. Güzel bir indirim yakalarsam monitör almayı düşünüyorum, ölü piksel çıkınca anında değiştirdikleri için kafam rahat olur. Bakalım artık.

Karantinam bitsin elden alacağım monitörü.

Hangi monitöre bakıyorsun bilmiyorum ama bu Amazon'un stoklarına yeni geldi. Bayağı sağlam görünüyor 144Hz, 1ms vb. Philips kaliteli ürünler üretir takip edebilirsin. 9 Kasım'da belki indirim yaparlar.

Amazon'daki indirimler gaming kulaklıklara yansır mı ya? Almayı düşünüyordum da eğer gerçekten fiyatları düşürüyorlarsa az daha bekleyeyim.

Annemde böyle sitelerde ürün satıyor yani bildiğin drop shipping yapıyor her neyse böyle sitelerin politikasından dolayı insanlar böyle bşi yapıyor sana bir mail geliyor mesela %50 indirim fırsatlarında katılmak ile ilgili mesela ama HB veya benzeri platformlar kar payını hiç azaltmadan veya yardım etmeden senden ürününü indirimli sunmanı istiyor sunarsan ürünlerin öncelikli gösterilecek sunmassan arkada kalacak adamda diyor ki ben fiyatı 2.5 katına çıkarıp %50 indirim uygularım hem ürünüm öncelikli gösterilir hem de daha fazla kar sağlarım. Şimdi sen gidipte adama bşi diyemessin bu konuda adam bunu yapacak haklı olarakdan önce şirketler biraz destek versinler sonda gerçek indirimler belki olur .d

Çoğumuzun ekmek fiyatı gibi uzun zamandır takip ettiğimiz işlemci fiyatlarına bakınca gerçekten sinirlenmemek elde değil. 3500x’i 2100 liradan 1800’e 1800’den de güya 1450 liraya, 3600’ü de 2999 liradan 2700e oradan da 2050 liraya indirdiklerini belirtmişler. Uzun zamandır ticaret ahlakını bir kenara bırakıp bu kadar haysiyetsizce davranıldığını görmemiştim. İnsanları salak yerine koyuyorlar ve maalesef sadece sinirlenip küfürler edebiliyoruz, şikayet edebilecek ve bu haksızlıkta bizi destekleyecek kimsemiz yok, lanet olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı