Hepsiburada işlemci iadesi alır mı?

sinankytrn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, i5-13400F işlemci aldım kutulu Hepsiburada'dan. ITX bir kasa yaptım ama aşırı ısınıyor işlemci. İade etmek istiyorum. Eskiden her türlü alıyorlardı sanırım yasa değişmiş. Son zamanlar işlemci iade eden oldu mu? Ürünü Hepsiburada'nın kendisinden aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstünden iade zamanı geçmediyse iade alırlar hocam. Kutu tamamen eksiksiz olmalı.

Daha dün altım ama kutusunun mühürünü açtım. Kutu eksiksiz.

Evet hocam komple sistemi kurduk ama sıcaklık çok fazla.

Macunu ne kullandınız hocam? Bende sıfır R5 5600 aldım bende de sıcak kule tipi sogutucu olmasına ragmen, sadece stock macunu kullandım onu da diğer ay değiştireceğim. Belki macundan yapabilir.

Macunu ne kullandınız hocam? Bende sıfır R5 5600 aldım bende de sıcak kule tipi sogutucu olmasına ragmen, sadece stock macunu kullandım onu da diğer ay değiştireceğim. Belki macundan yapabilir.

Jonsbronun kendi macununu kullandık kasa ekran kartı ve işlemci ısısı ile birleşince bayağı bir sıcak oluyor. Küçücük kasa zaten.

Jonsbronun kendi macununu kullandık kasa ekran kartı ve işlemci ısısı ile birleşince bayağı bir sıcak oluyor. Küçücük kasa zaten.

Peki kasanın sogutması nasıl? Öndeki fanlar içeri hava alması lazım arkadaki yani egzoz fanlar ve üstteki fanlarda havayı atması lazım. Kule tipi sogutucu kullanıyorsanız kasanın ön tarafına bakan fanın içeri tarafa hava alması lazım ve egzoz tarafından atması lazım diğer fanında eger kule tipi sogutucu ise ve tek fansa sadece egzoz tarafına takın havayı atacak şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı