Hepsiburada kargo hala gelmedi

Nayeon

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Backend Developer
23 Kasım günü Black Friday'den yararlanıp bir Anakart sipariş edeyim dedim. Hala gelen giden yok.
Kargo bilgisinde 2-3 gündür dağıtıma çıktı diyor. O gün bitiyor gelmiyor. Ertesi gün yine yola çıktı diyor.
Beklemesine beklerim de 14 gün dolacak ürün hatalı olursa iade hakkım kalmıyor diye biliyorum.

Kargoda sıkıntı vardır geçen gün MNG kargo 3 gün olmuş ellerine ulaşalı paşalarım adresi bulamamışlar ne telefon ediyolar ne bir şey öyle duruyordu kargo ellerinde. Peşine düşeceksiniz maalesef.

23 Kasım günü Black Friday'den yararlanıp bir Anakart sipariş edeyim dedim. Hala gelen giden yok.
Kargo bilgisinde 2-3 gündür dağıtıma çıktı diyor. O gün bitiyor gelmiyor. Ertesi gün yine yola çıktı diyor.
Beklemesine beklerim de 14 gün dolacak ürün hatalı olursa iade hakkım kalmıyor diye biliyorum.

14 günlük iade hakkın ürün eline ulaşınca başlıyor diye biliyorum ben. Ayrıca madem gelmediyse şubeye gidip neden elden almıyorsunuz da evde bekliyorsunuz?

Sizin ki yine iyiymiş, 27 Kasımda kargoya verilip 3 Aralıkta teslim edileceği söylenen İşlemci fanım daha kargoya bile verilmedi. Yandım bittim tarzı bir durumum olmadığı için anlayışla karşılayıp bekliyorum ama diğer 2 ürün o ve ya bu şekilde geldi, buna her baktığımda kargoya verilecek görünce ufak ufak sinirim bozulmuyor da değil. Daha kargoya verilecek orada bekleyecek, kimbilir kaç yere uğrayıp oralarda da bekleyecek de elime ulaşacak.

Şubeye gidip daha detaylı bir bilgi edinin. Eğer şubede ise zaten kargonuzu alabilirsiniz.

Ürün eline ulaşmadan iade ve cayma hakkı başlamaz, biraz dürtmek gerekiyor bazen çok sorumsuz olabiliyor kargo şirketi.

22 Kasım'da sipariş verdiğim monitör hala gelmedi. Bugün dağıtım aracında diyordu ama sözde dağıtım aracındaymış :)
Sizin ki yarın gelir muhtemelen, benim telefonda bir gün dağıtım aracında olarak göründü, ertesi sabah erken saatlerde eve teslim etmişler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı