Hepsiburada siparişim kargoya verilmiyor

laifodes

Hectopat
Merhaba, başlıkta da belirttiğim üzere 18 Eylül tarihinde sipariş vermiş olduğum şarj başlığı bu güne (28 Eylül) kadar hala kargoya dahi verilmiş durumda değil. Ben bu ürünü satın alırken tahmini teslim tarihi 22 Eylül gösteriliyordu.
Dün öğleden sonra müşteri hizmetlerine ulaştım ve bu durumu sorduğumda, en geç 27 Eylül akşamına yani dün akşama kadar kargoya verileceğini söyledi.
Bu durum kabul edilebilir değil. Bütün gün reklamlarda ertesi gün teslimatı ile övünen bir firmanın 10 gün geçmesine rağmen hala siparişimi kargoya dahi vermemesi inanılmaz geliyor bana.
Yapabileceğim herhangi bir şey var mıdır acaba? Yardımlarınızı bekliyorum.

1695891944057.png

Merhaba, başlıkta da belirttiğim üzere 18 Eylül tarihinde sipariş vermiş olduğum şarj başlığı bu güne (28 Eylül) kadar hala kargoya dahi verilmiş durumda değil. Ben bu ürünü satın alırken tahmini teslim tarihi 22 Eylül gösteriliyordu.
Dün öğleden sonra müşteri hizmetlerine ulaştım ve bu durumu sorduğumda, en geç 27 Eylül akşamına yani dün akşama kadar kargoya verileceğini söyledi.
Bu durum kabul edilebilir değil. Bütün gün reklamlarda ertesi gün teslimatı ile övünen bir firmanın 10 gün geçmesine rağmen hala siparişimi kargoya dahi vermemesi inanılmaz geliyor bana.
Yapabileceğim herhangi bir şey var mıdır acaba? Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 1959723
Bir kez daha görüşseniz iyi olur.

Büyük ihtimal depolarında kalmamıştır. Yenisini tedarik etmekte uzun sürmüştür. Tekrar müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi isterseniz ilgilenirler diye umuyorum. Uğraşmak istemiyorsanız siparişi iptal edip, 300₺ fazla vererek bu ürünü alabilirsiniz.

satıcı Hepsiburada mı? Değil ise aldığınız satıcıya sipariş sorusu gönderin, muhtemelen stoku yoktur ve ceza yememek için iptali sizden bekliyordur. satıcı hepsiburadaymış.

O ceza dedikleri böyle oluyormuş demek :D HepsiJet'de çalışmıştım bir süre ceza muhabbeti dönmüştü ama o zaman anlamamıştım :)

Geri
Yukarı