Hepsiburada kulaklık değişim/iade süreci nasıl işler?

Eraycmk

Hectopat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan 5 gün önce almış olduğum Anker Soundcore Life Q10 kulaklığımda rastladığım sıkıntılar mevcut.
Kafamı hafif sağa sola çevirdiğimde veya aşağı eğdiğimde kulaklıkta çalan müziğin frekansında düşüş oluyor.
Yürürken vs kulaklıkta ses değişimleri oluyor en ufak kafada hareketsizlikte direkt sesin ayarı değişiyor.
Arada bir çok nadir cızırtılar ve parazitlenme oluyor.
Daha yeni aldığım kulaklığın böyle sıkıntılar çıkarması cidden normal değil diye düşünüyorum. İade etsem yerine alabileceğim başka bir şey yok şu piyasada, kulaklıktan memnunum ama bu sıkıntıları beni cidden bunalttı. Değişime gönderme kararı aldım sizce süreç nasıl işler ve bu kulaklığı kullanıp bu tarz sorunlar yaşayan varsa lütfen cevaplarsa sevinirim.

Ben de 2 hafta kadar önce sıfır ürün aldım fakat kullanılmış ve tamir görmüş ürün yollanmıştı. Şikayetvar platformuna yazınca ilgileniyorlar.

Bu arada ürünün seri numarasını kontrol edip ilgili servisin arıza sorgu sayfasından veya garanti sayfasından test eder misiniz? Ürünün garantisi sürüyor mu veya arıza tamir görmüş mü daha önce diye.

Süreci anlatabilirim daha önce lunatic hawk 6400 Dpi fare almıştım ve RGB leri yanmıyordu. Hemen iade talebi açtım fotoğrafları attım 2-3 gün içerisinde geldiler ürünü aldılar 1 hafta içerisindede param iade edildi

Süreci anlatabilirim daha önce lunatic hawk 6400 DPI fare almıştım ve RGB'leri yanmıyordu. Hemen iade talebi açtım fotoğrafları attım 2-3 gün içerisinde geldiler ürünü aldılar 1 hafta içerisindede param iade edildi.

Mouse ile kulaklık çok ayrı mevzu hocam onu sormuyorum bem.
Ben de 2 hafta kadar önce sıfır ürün aldım fakat kullanılmış ve tamir görmüş ürün yollanmıştı. Şikayetvar platformuna yazınca ilgileniyorlar.

Bu arada ürünün seri numarasını kontrol edip ilgili servisin arıza sorgu sayfasından veya garanti sayfasından test eder misiniz? Ürünün garantisi sürüyor mu veya arıza tamir görmüş mü daha önce diye.

İnternetten bakıyorum ama sanırım o tarz sorgulayabileceğim bir siteleri yok.

sizce süreç nasıl işler ve bu kulaklığı kullanıp bu tarz sorunlar yaşayan varsa lütfen cevaplarsa sevinirim.
Hepsiburada'nın farklı bir satıcısından aldığım kulaklığın şarj kutusu bozuk çıkmıştı, iade kısmına girip iade talebi oluşturdum. Sonra bir kargo kodu göründü ekranda, o kargo koduyla gidip kargo şubesine teslim ettim. Yaşadığım sorunun tam olarak ne olduğunu bir kağıda yazıp pakete koymuştum. Ellerine ulaştıktan sonra para iadeniz yapıldı diye SMS geldi. Benim süreç bu şekildeydi. İlk 14 günü geçirmemeye dikkat edin ki zaten 5. gündeymişsiniz.

Geri
Yukarı