Hepsiburada kulaklık iade talebi

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
Hepsiburada'nın OrkaTeknoloji satıcısından aldığım Bluetooth kulaklık bozuk çıktı. "Kolay iade" kısmına girip talep oluşturdum ancak maddeleri okuyunca cayma hakkının geçerli olmadığı ürünlerde kulaklık yazıyor.

• Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, epilatör, tıraş makineleri vb.)

Bu durumda iade kabul edilmeyip ürün geri bana kargolanacak gibi duruyor. Sizce ne yapmalıyım? İade talebini iptal edip ürün değişimine mi çevireyim?

Son düzenleme:
İade talebi oluşturup ürünü satıcıya yollayın, benimki reddedilmişti ama ne olduysa satıcı iadeyi kabul etti. Zorlayın derim.

1637248246460.png

İade talebi oluşturup ürünü satıcıya yollayın, benimki reddedilmişti ama ne olduysa satıcı iadeyi kabul etti. Zorlayın derim.

Eki Görüntüle 1218892
Teşekkür ederim.

211 TL'lik kulaklığı 100 TL hediye çekiyle 111 TL'ye almıştım. Bu durumda iadesinin nasıl olacağı konusunda bilgisi olan var mıdır?

Benim de HS35'in mikrofonu arızalıydı, kulaklıktaki ses belirli bir oranda mikrofon yansıyordu. Fakat pek tınlamadılar. Son çare Tüketici Hakem Heyeti.
@Evil Belief Hepsiburada müşteri hizmetleriyle görüşün, durumunuzu belirtin, onlar sizin yerinize talep açacaktır. Gözle görülür bir bozukluk varsa ciddiye alacaklarından eminim.

211 TL'lik kulaklığı 100 TL hediye çekiyle 111 TL'ye almıştım. Bu durumda iadesinin nasıl olacağı konusunda bilgisi olan var mıdır?
HB.PNG

Bu şekilde yazmışlar da şimdi iade kabul edilirse paranın ne kadarının, çekin ne kadarının geri döneceğini hiç anlamadım.
@Evil Belief Hepsiburada müşteri hizmetleriyle görüşün, durumunuzu belirtin, onlar sizin yerinize talep açacaktır. Gözle görülür bir bozukluk varsa ciddiye alacaklarından eminim.
Gözle görülür bir sorun yok da kutunun şarjı %50'nin altına indiği anda tamamen kapanıyor, şarj sanki sıfırlanmış gibi olup kutudan çıkardığınızda tekrar bağlanmıyor. Şimdi çözüm merkezine yazayım olmazsa.

Eki Görüntüle 1218899

Bu şekilde yazmışlar da şimdi iade kabul edilirse paranın ne kadarının, çekin ne kadarının geri döneceğini hiç anlamadım.

Gözle görülür bir sorun yok da kutunun şarjı %50'nin altına indiği anda tamamen kapanıyor, şarj sanki sıfırlanmış gibi olup kutudan çıkardığınızda tekrar bağlanmıyor. Şimdi çözüm merkezine yazayım olmazsa.
Sipariş tutarının %40'ı çeke %60'ı karta yansıyor yanlış anlamadıysam. Yeni nesil matematik sorusu gibi.
Tüh, matematiğim yine beni ele verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı