Hepsiburada kullanılmış ürün gönderiyor

Son 3 ayda hem işletmecisi olduğum firmaya hem de kendi alımlarımla toplam 120.000TL civarı alışveriş yaptık. Kendi topladığım sistemleri de diğer her yerde bulunandan en az %30'a yakın indirimle aldım ve böyle bir duruma, siteyi yıllardır kullanmama rağmen rastlamadım. Daha yeni monitör aldım ve iş yerine pc topladım hiç bir sorun yok, aynı mağazadakiler gibi bandrollü ve bantlı ürünler hepsi. Aerocool airhawk duo 750w 80+ gold kasa siparişi ettim ürün yanlış geldi ve ürünü getiren hepsijet yetkilisine durumdan bahsettim. Küçük bir not yazıp götürdü kasayı. Aynı gün para iadesi aldım ama aynı ürünü 200 lira fazla ödeyerek başka bir satıcıdan aldım :) Sonrasında herhalde ürün stok bilgileri karışmış olacak ki ürün sayfadan kaldırılmış. Çok yoğun bir yer aksilikler olabilir. Müşteri hizmetleri yetkililerinin prosedür tekrarlamak dışında yaptığı pek bir şey yok denilebilir. Umarım kısa zamanda daha iyi hale getirirler. Şimdiye kadar iade ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamamakla beraber kullanılmış ürün vakasını çok sık alışveriş yapan birisi olarak deneyimlemedim. Demek ki şans önemli :)

Son düzenleme:
Son 3 ayda hem işletmecisi olduğum firmaya hem de kendi alımlarımla toplam 120.000TL civarı alışveriş yaptık. Kendi topladığım sistemleri de diğer her yerde bulunandan en az %30'a yakın indirimle aldım ve böyle bir duruma, siteyi yıllardır kullanmama rağmen rastlamadım. Daha yeni monitör aldım ve iş yerine pc topladım hiç bir sorun yok, aynı mağazadakiler gibi bandrollü ve bantlı ürünler hepsi. Aerocool airhawk duo 750w 80+ gold kasa siparişi ettim ürün yanlış geldi ve ürünü getiren hepsijet yetkilisine durumdan bahsettim. Küçük bir not yazıp götürdü kasayı. Aynı gün para iadesi aldım ama aynı ürünü 200 lira fazla ödeyerek başka bir satıcıdan aldım :) Sonrasında herhalde ürün stok bilgileri karışmış olacak ki ürün sayfadan kaldırılmış. Çok yoğun bir yer aksilikler olabilir. Müşteri hizmetleri yetkililerinin prosedür tekrarlamak dışında yaptığı pek bir şey yok denilebilir. Umarım kısa zamanda daha iyi hale getirirler. Şimdiye kadar iade ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamamakla beraber kullanılmış ürün vakasını çok sık alışveriş yapan birisi olarak deneyimlemedim. Demek ki şans önemli :)
Şans işi tamamen. Ben de iade bir sıkıntı yaşamadım ama bunlarla uğraşmak yoruyor.

ben snr 1 almıştım 2 ay da kulaklığımın 2 tarafıda bozuldu.hepsiburada yı önermem
n11 ve amazondan yapın snr 7 yi n11 den aldım 2 güne geldi kargo.çok şaşırdım güne nasıl geldi diye.2 ay oldu kulaklığımda hiç sıkıntı yok.

Hadi interneti geçtim de. Vatan da asus un orjinal bantını açılmış ürüne yapıştırıp tekrardan müşteriye açılmamış diye veriyorlar. onu ne yapcaz?

Arkadaşlar bu Hepsiburada firmasın dan gerçekten yoruldum şimdiye kadar 4-5 adet monitör sipariş verdim, çoğu kullanılmış monitörler gönderdiler. Birinde çizik vardı birinde kutunun içi paramparça olmuştu. Her ne kadar 14 gün içinde iade etme hakkımız olsa da bu beni strese sokuyor. Ya onaylanmaz ise diye ben artık çok yoruldum. Bu kadar olmaz ya, 2 gün önce yine aynı olay oldu yine iade ettim ve bugün elime geçti param ama bu strese girmek gerçekten çok kötü ve zaman kaybı var. Tabii bunun içerisinde kargo beklemesi, ürünü test etmesi, geri göndermesi, başka ürün bakması çok zamanımı alıyor.
Diyeceksiniz ki internetden alma. E bu sefer de mağazalar da olmuyor, çoğu şey internette var.
Bunu dile getirmek istedim kesinlikle kötülemiyorum firmayı sadece kullanılmış ürünleri göndermelerini doğru bulmuyorum. İnsanların zamanından alıyorlar. Sadece 1 kere geldi monitörüm sağlam.
Black friday da ürün sparis ettim 38 günde gonderdiler ürün arızalı çıktı değişime yolladım paramı yolladılar indirimden yararlanamadim aynı ürün n11 ve trendyoldada aynı fiyatı ben gittim kendi ayağıma sıktım, kesinlikle Türkiye'nin en berbat e ticaret sitesi yakın zamanda tarih olacaktır. Forumlara bakın binlerce yuzbinlerce bu şekilde şikayet var ürünü ucuz aldınız diye yollamiyor iptal etmenizi bekliyorlar o yüzden 20+ gün içerisinde gönderiyorlar, ücretsiz ürün olsa alırsam " Namussuzum " yemin ettim bitti artik benim içinde sizinde akliniz var ise hemşerim alışveriş yapmazsiniz heleki elektronik aman aman..
Eki Görüntüle 493040
Eki Görüntüle 493041

Banada böyle söylediler. Kutuyu açtıktan sonra iade edemezmişim, bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
Leş ve rezil bir durum aynısını yaşayan yuzbinler var al n11 den kafan rahat etsin hocam.. beni köpek gibi surundurduler black fridayda ucuz aldım diye arızalı açılmış ürünü 38 günde yolladılar değişime yolladım para iadesi yaptılar 600 liralık mause'u 300 liraya aldım paramı iade ettikten sonra tekrar 500 liraya almak zorunda kaldım leş ve rezil bir e ticaret sitesi ürünü kullanip 15 gün içinde beğenmedim diye bile gönderebilirsin ama bu hepsiburada adlı rezil site için böyle değil. Önerim bidaha alışveriş yapma herşeyi n11 den alıyorum kafam rahat en geç 3 günde elimde arizami var ? Yolluyorum baba 2 güne onaylanıp toplam 4 günde tekrsr elimde oluyor kafan rahat etsin bidaha alışveriş yapma 👋
Eki Görüntüle 493040
Eki Görüntüle 493041

Banada böyle söylediler. Kutuyu açtıktan sonra iade edemezmişim, bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
Leş ve rezil bir durum aynısını yaşayan yuzbinler var al n11 den kafan rahat etsin hocam.. beni köpek gibi surundurduler black fridayda ucuz aldım diye arızalı açılmış ürünü 38 günde yolladılar değişime yolladım para iadesi yaptılar 600 liralık mause'u 300 liraya aldım paramı iade ettikten sonra tekrar 500 liraya almak zorunda kaldım leş ve rezil bir e ticaret sitesi ürünü kullanip 15 gün içinde beğenmedim diye bile gönderebilirsin ama bu hepsiburada adlı rezil site için böyle değil. Önerim bidaha alışveriş yapma herşeyi n11 den alıyorum kafam rahat en geç 3 günde elimde arizami var ? Yolluyorum baba 2 güne onaylanıp toplam 4 günde tekrsr elimde oluyor kafan rahat etsin bidaha alışveriş yapma 👋

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı