Hepsiburada kullanılmış ürün gönderiyor

Ben de Vatan bilgisayara gittim C24G1 monitörü almak için ellerin de 1 adet kalmış, onu da test ettik ölü piksel çıkınca almadım, gittim HepsiBurada dan aldım 3 gün önce geldi monitör ve 2-3 adet ölü piksel ve kullanılmış paketleri eksik geldi.
ben İstanbulda Bahçelievler şubesinden aldım 5 adet vardı kutular yanyanaydı ödemeyi yaptım. sonra sağolsun oradaki arkadaş ile birlikte açtık kutuyu ölü piksel var mı? diye kontrol ettik sağlamdı yalnız zannerdersem ekranı kutuya tekrar koyarken kutu içerisindeki yazılım cd sini kırmış ama sıkıntı yok internet üzerinden buldum gerekli yazılımları yükledim şu an sıkıntım yok. Oyun performansım oldukça arttı bu monitörle...

Bence monitor ve benzeri seyleri magazadan almak cok daha mantikli, Garanti süresini uzatabiliyorsunuz ve üründe sıkıntı cikinca Muhatap olucak birileri oluyor, Hepsiburada sacma sapan oyaliyor, telefonlari acmiyor. Mesela ben gecen ay Monitor aldim ve garantisini 3 yil uzattirdim ve toplamda 5 yil oldu, hepsiburadan alsaydim 50-60 lira daha ucuza alicaktim ama 2 sene garantili olucakti.

Garip geliyor bana ya normal bişey ama yaptıgınız. Görmeden alamıyorum ben dokunmam lazım 😂 internetten alışveriş asla yapmam

Eki Görüntüle 493040
Eki Görüntüle 493041

Banada böyle söylediler. Kutuyu açtıktan sonra iade edemezmişim, bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
Ürünü denemek, bir sorunu olup olmadığını anlamak için kutusunu açmak gerekiyor. Bir sorun var ise 15 gün içinde iade hakkımızdan yararlanabiliyoruz fakat kutusu açılıp, kullanılmış ürün iade alınmıyor. Hayatımda böyle bir çelişkili, saçma ve iç içe karışık bir kural görmedim. Aynı saçmalık Vatan Bilgisayar adlı firmadada var. Her neyse ben sırf kargo bilgilerini göstermiyor diye Hepsiburada kullanmıyorum. N11 ve Gittigidiyor kullanıyorum sadece memnunum.

Ürünü denemek, bir sorunu olup olmadığını anlamak için kutusunu açmak gerekiyor. Bir sorun var ise 15 gün içinde iade hakkımızdan yararlanabiliyoruz fakat kutusu açılıp, kullanılmış ürün iade alınmıyor. Hayatımda böyle bir çelişkili, saçma ve iç içe karışık bir kural görmedim. Aynı saçmalık Vatan Bilgisayar adlı firmadada var. Her neyse ben sırf kargo bilgilerini göstermiyor diye Hepsiburada kullanmıyorum. N11 ve Gittigidiyor kullanıyorum sadece memnunum.
Bende kahkaha attım zaten. İnsan alışveriş yapmaya korkuyor şaka gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı