Hepsiburada, kusurlu ürünü değiştirmek yerine iadeye zorluyor

Benim onayım olmadan para iadesi yaptılar. THH'yi arayarak benden izinsiz para iadesi yaptıklarını belirttim ve dosyaya not düştüler. Adem Helvacı'yla birkaç saat önce konu hakkımda görüştüm ve sağ olsun kendisi çok detaylı şekilde önerilerde bulunarak THH kararını beklemeden satıcıyı manevi tazminat vb konularda sıkıştırmamı önerdi ve daha sonraki gelişmelerde yardımcı olacağını belirtti. Hakkımı aramaya devam ediyorum, eğer sonuçlanırsa buraya yazarım.
Anladım hocam bende sıkıntılıyım cihazım hakkında da siz ne yaptınız merak ettim. Bende konu açtım bugün güncelleme yapacağım detaylı gelişmeler konusunda birbirimizi haberdar edelim. Benim konum da bu: ASUS kaynaklı anakart yanması durumunda yasal haklar nedir?

Anladım hocam bende sıkıntılıyım cihazım hakkında da siz ne yaptınız merak ettim. Bende konu açtım bugün güncelleme yapacağım detaylı gelişmeler konusunda birbirimizi haberdar edelim. Benim konum da bu: ASUS kaynaklı anakart yanması durumunda yasal haklar nedir?

Tamamdır hocam, size de geçmiş olsun. Elimizden gedikçe birbirimize destek olmak hepimizin görevi yoksa bugün size olan yarın bize olmayacağının garantisi yoktur.
Benim onayım olmadan para iadesi yaptılar. THH'yi arayarak benden izinsiz para iadesi yaptıklarını belirttim ve dosyaya not düştüler. Adem helvacı'yla birkaç saat önce konu hakkımda görüştüm ve sağ olsun kendisi çok detaylı şekilde önerilerde bulunarak THH kararını beklemeden satıcıyı manevi tazminat vb konularda sıkıştırmamı önerdi ve daha sonraki gelişmelerde yardımcı olacağını belirtti. Hakkımı aramaya devam ediyorum, eğer sonuçlanırsa buraya yazarım.

Evet kendilerinde durumu özetler şekilde iyi bir metin gönderdim ancak diretmekte kararlılar. Para iadesi yaptık, başka işlem gerçekleştiremiyoruz diyorlar. Siz siz olun Hepsiburada'dan uzak durun.
Az önce Hepsiburada arayarak THH'den değişim kararı çıktığını ancak ürünün yenisi olmadığından dolayı 2 bin TL daha iade teklif ettiler. Tabii bu konuşmam diğerleri gibi olmadı ve yenisi yoksa misliyle değiştirmeleri gerektiğini, değiştirmezlerse cebri icra yoluyla alacağımı aynı zamanda beni mağdur ettiklerinden dolayı manevi tazminat davası açacağımı belirterek yapmaları gerekeni kendilere ilettim, anladıklarını düşünüyorum. Karar'ın hızlı çıkması içinde ivedi inceleme talebinde bulunarak talebimi desteklemek amaçlı öğrenci olduğumu belirttim ve öğrenci kimliğimin görselini gönderdim. Belki sonra konuyu okuyan arkadaşlar olursa diye bunu da belirtmek istedim. @xbea hocam umarım sizin sorununuzda en kısa sürede çözülür.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı