Çözüldü Hepsiburada RTX 2070 Gaming Z Yerine Armor Gönderdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Söyle stoklarında yoksa bir üst modelini versinler veya kartı temin etsinler. Yoksa THH başvur ya kartı temin ederler ya baska bir siteden alırsın farkını verirler ya da üst modelini verirler. Stok yok diye başka model göndermekte iyiymiş. @Hepsiburada

Kargo direkt hepsiburadadan mı geldi yoksa tedarikçi firmasından mı?
Hatalar her yerde olabiliyor iade edip parasını geri alabilirsiniz sorun olmadan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar.

3 gün önce Hepsiburada'dan RTX 2070 Gaming Z aldım. Bugün ürün geldi annem teslim almış kutuyu az önce açtım ve içinden RTX 2070 Armor çıktı. Ben bilgilendirme amaçlı bu konuyu açıyorum süreç nasıl ilerleyecek bilmiyorum fakat artık hiçbir yere güven olmuyor.

Eki Görüntüle 341992Eki Görüntüle 341993Eki Görüntüle 341994

Günaydın,

Konuyla ilgileniyoruz. İncelemelerimiz sonrasında, sizinle irtibata geçeceğiz.

Teşekkürler.

Kanun apaçık ortada. İlanda belirtilen ürünü ilanda belirtilen fiyata sattılarsa seve seve göndermek zorundalar. Gaming Z modelini verecekler. Yok öyle dünya. Vermezlerse de THH gidin. Hakkınızı sonuna kadar savunun.

@Hepsiburada haksız mıyım?
Bu arada kesinlikle ekran görüntülerini vb elinizde ne varsa saklayın. Hepsiburada üzerinde bulunan elektronik faturayı da bilgisayarınıza indirin. Ne olur ne olmaz.

Adamlar satmak için doğan görünümlü şahin koymuşlar...
Hepsiburada ile iletişime geç dostum bende zamanında seidon su soğutucu v3 söylemiştim v2 fiyatıyla satıyorlardı cezbetmişti beni senin yaşadığın gibi neyse kargo geldi bi baktım v2 hiç kutu açılımı dahi yapmadan hepsiburada ile görüştüm ve kanıtlarımı sundum.
Ekran görüntüsü fatura örneği karta yansıyan tutar hepsini gösterdim ve v3 ümü aldım.
Yani demek istediğim hepsiburada ile görüş dostum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı