Çözüldü Hepsiburada RTX 2070 Gaming Z Yerine Armor Gönderdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Eğer durum ekran kartı açısından sizin lehinize ise, ileride garanti vb açısından sıkıntı çıkmaması adına faturayı düzelttirmeyi talep edin bence. Bu aşamada o daha sağlıklı gibi.

Yoksa evet iade veya diğer kartın gönderilmesini vb. talep edin ama diğer kartı bulabilecek misiniz o var, bulamayacaksanız boşa uğraşmayın.

Merhaba arkadaşlar yeni uyandım herkesin desteği için çok teşekkür ederim süreç çok güzel işlemiş.

Satıcı hepsiburadaydı bir dükkan değildi.
Arkadaşlar merhaba tekrardan,

Şimdi hepsiburada aradı ellerinde gaming z den 1 adet olduğunu listeleme ile ilgili sorun olduğunu ve bana göndereceklerini söylediler. Şimdi armoru göndermeye gidiyorum yarın ellerinde olursa aynı gün gaming z yi bana gönderecekler. Gerçekten desteğiniz çok önemliydi sosyal medya bu tarz konularda büyük önem taşıyor. Süreç hakkında bilgilendirmeye devam edeceğim.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar yeni uyandım herkesin desteği için çok teşekkür ederim süreç çok güzel işlemiş.

Satıcı hepsiburadaydı bir dükkan değildi.
Arkadaşlar merhaba tekrardan,

Şimdi hepsiburada aradı ellerinde gaming z den 1 adet olduğunu listeleme ile ilgili sorun olduğunu ve bana göndereceklerini söylediler. Şimdi armoru göndermeye gidiyorum yarın ellerinde olursa aynı gün gaming z yi bana gönderecekler. Gerçekten desteğiniz çok önemliydi sosyal medya bu tarz konularda büyük önem taşıyor. Süreç hakkında bilgilendirmeye devam edeceğim.
Öncellikle tekrardan geçmiş olsun, sonucu bizde merakla takip ediyoruz. Yeni ekran kartınız da hayırlı olsun şimdiden :).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı