Hepsiburada satıcı farkı önemli midir?

Leka

Hectopat
Makaleler
2
Günaydınlar,

Yakın zamanda Hepsiburada üzerinden telefon almayı düşünüyorum. Fakat satıcı Hepsiburada değil, X firması. Alacağım ürün biraz pahalı olduğu için merak ettim doğal olarak. X satıcısı üzerinden alırsam ne olur? Fatura geçerli olur mu? Garanti durumu nasıl olur? Teşekkür ederim, iyi günler.

Günaydınlar,

Yakın zamanda Hepsiburada üzerinden telefon almayı düşünüyorum. Fakat satıcı Hepsiburada değil, X firması. Alacağım ürün biraz pahalı olduğu için merak ettim doğal olarak. X satıcısı üzerinden alırsam ne olur? Fatura geçerli olur mu? Garanti durumu nasıl olur? Teşekkür ederim, iyi günler.
Tek fark örneğin Samsung Türkiye Garantili ya da Distrübütör garantili olması olur. Onun dışında aynı üründür.

Günaydınlar,

Çoğu satıcı güvenlidir ama işimi garantiye alayım diyorsanız yüksek puanlı ve fazla yorumlu satıcıları tercih edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı