Hepsiburada siparişim kargoya verilmiyor

TENSES

Kilopat
6 Mayıs tarihinde Hepsiburada üzerinden orka teknoloji mağzasından ürün sipariş ettim. Alırken en geç 12 Mayıs tarihinde kargoda diyordu. Bu gün 21 Mayıs ama hala hazırlanıyor olarak gözüküyor. Mağaza sayfasına baktım Hepsiburada üzerinden adres veya telefon numarası bulunmuyor. Yardım için Hepsiburada'yı aradım tabii ki kimseye ulaşamadım. Bize sorun sayfasına baktım tabii oradan da hiçbir sonuca ulaşamadım. Şikayetvar sitesine yazdım 2 gün sonra cevap verdiler sizinle iletişime geçeceğiz diye. Kaç gün oldu iletişim kurmadılar. Hepsiburada'nın mesajlar kısmında talebiniz alındı diye mesaj çıktı sadece. Oraya cevap verdim tabii ki ona da cevap gelmedi. Siparişimi iptal edeyim paramı geri alayım diyorum tabii ki o da olmuyor. Siparişimin bana ulaşması gerekiyormuş. Benim ne yapmam gerekiyor? Nereye nasıl bir şikayette bulunmalıyım? Resmi makamlara şikayet etmeden takacakları yok gibi çünkü.
@Hepsiburada belki bu mesajı okur ve yardım edesiniz gelir ise sipariş no; 878 172 543.

Son düzenleyen: Moderatör:
30 gün tedarik süreleri var online alışverişte diye biliyorum. Aynı zamanda iptal için ürün sana neden ulaşması gerekiyor anlamadim cayma hakkini kullanabilirsin.

Aynı sorunu bende yaşadım, kaldı ki ürünü alalı aylar olmuş ama hala HB'nin sitesinde ürün teslim edilecek yazıyor 🤣 .
kargo.PNG

bu arada ürün elime ocak ayının başında ulaştı.

30 gün tedarik süreleri var online alışverişte diye biliyorum. Aynı zamanda iptal için ürün sana neden ulaşması gerekiyor anlamadim cayma hakkini kullanabilirsin.
Ürün hazırlanıyor aşamasına geldikten sonra hepsiburadada iptal etme seçeneği kapanıyor.
Tüketici haklarına başvurmanı öneririm.
Nasıl yapabilirim onu?
Aynı sorunu bende yaşadım, kaldı ki ürünü alalı aylar olmuş ama hala HB'nin sitesinde ürün teslim edilecek yazıyor 🤣 .
Eki Görüntüle 569306
bu arada ürün elime ocak ayının başında ulaştı.
O bir şey mi benim arkadaşıma 1.5 yıl önce siparişi geldi ama hala hazırlanıyor yazıyor.😂

Aynı sorunu ben de yaşadım. Hepsiburada'ya destek mesajı attım ürünü kargoya verdiler. Ben bir indirim kuponu falan verirler sandım ama vermediler. 8 gün boşu boşuna beklettiler beni. Senin durumun daha da kötü. Olay bu ay yaşandı.

Aynı sorunu ben de yaşadım. Hepsiburada'ya destek mesajı attım ürünü kargoya verdiler. Ben bir indirim kuponu falan verirler sandım ama vermediler. 8 gün boşu boşuna beklettiler beni. Senin durumun daha da kötü. Olay bu ay yaşandı.
Malesef benim mesajlarıma cevap vermiyolar. Satıcının puanıda çok yüksekti yorumlarda yazanlara 1 gün sonra ulaşmış hep.

Malesef benim mesajlarıma cevap vermiyolar. Satıcının puanıda çok yüksekti yorumlarda yazanlara 1 gün sonra ulaşmış hep.
"Siparişim 8 gündür kargoya verilmedi. 8 gündür siparişimi bekliyorum ve ihtiyacım olan ürünün bana gelmemesi nedeni ile mağdur olmuş bulunmaktayım. Lütfen bu konuda bana yardımcı olun. " Ben bunu yazmıştım sen de üstüne "paramı gasp ediyorsunuz" falan yazarsan belki dikkate alırlar dostum. Olmadı "şikayet edeceğim" de yazarsın. Olmazsa şikayet edersin. Cevap vermemeleri de büyük bir yüzsüzlüktür.

"Siparişim 8 gündür kargoya verilmedi. 8 gündür siparişimi bekliyorum ve ihtiyacım olan ürünün bana gelmemesi nedeni ile mağdur olmuş bulunmaktayım. Lütfen bu konuda bana yardımcı olun. " Ben bunu yazmıştım sen de üstüne "paramı gasp ediyorsunuz" falan yazarsan belki dikkate alırlar dostum. Olmadı "şikayet edeceğim" de yazarsın. Olmazsa şikayet edersin. Cevap vermemeleri de büyük bir yüzsüzlüktür.
Hepsini yazdım zaten tüketici hakem heyetine şikayette bulunacağımı da belirttim ama geri dönüş yok. Bu gün geri dönüşte bulunmazlarsa şikayette bulunacam.

Yeni konular

Geri
Yukarı