Hepsiburada siparişleri kargoya verilmiyor

Whatsapptan yazdım normalde bugün teslim edilmesi gerekiyordu. Bana diyorlar ki 5 Aralıkta kargoya vereceğiz. Dedim bugün elime ulaşmaz ise hukuki süreç başlar. Ben alırken 27si kargo 28i ürün teslim yazıyordu. Onu baz alarak aldım sizin operasyonel yoğunluğunuz benim sorunum değil keza daha kargoya bile vermediniz dedim. Gün içinde ulaşması için yardımcı olacağım dedi. Bekliyoruz bakalım.

@Paytak Penguen PTT kargoyu bekletiyor 😢

Müşteri hizmetlerini aradım, yoğunluk var, en geç cuma günü transfer edilir dedi.
Müşteri hizmetlerini aramaya kalktığımda telefon bile çalmıyor sıkıntı o. Arayacaktım şimdi çalmıyor bile direkt kapanıyor neden bilmiyorum. Önceden de oldu aynısı. Altyapıları da olağanüstü kötü. Kendileri yollayamıyorlarsa yurtiçi ile yollasınlar.

Whatsapptan yazdım normalde bugün teslim edilmesi gerekiyordu. Bana diyorlar ki 5 Aralıkta kargoya vereceğiz. Dedim bugün elime ulaşmaz ise hukuki süreç başlar. Ben alırken 27si kargo 28i ürün teslim yazıyordu. Onu baz alarak aldım sizin operasyonel yoğunluğunuz benim sorunum değil keza daha kargoya bile vermediniz dedim. Gün içinde ulaşması için yardımcı olacağım dedi. Bekliyoruz bakalım.

Ürünü kargoya verdiler. Teslimat tarihi 12 Aralık gösteriyor ama 1-2 gün içinde geleceğini ümit ediyorum. Yürüyerek getirseler daha hızlı teslim ederler. Yarın sabaha güncelleme olmaz ise çekecekleri var benden.

Ürünü kargoya verdiler. Teslimat tarihi 12 Aralık gösteriyor ama 1-2 gün içinde geleceğini ümit ediyorum. Yürüyerek getirseler daha hızlı teslim ederler. Yarın sabaha güncelleme olmaz ise çekecekleri var benden.
hepsiburada satıclı ürün sipariş verdiyseniz hangi kargo firması gönderiyorlar ürünü

Screenshot_20191128-173136.jpg
benimde aynı bu şekilde kaldı pazartesi vermiştim siparişi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı