Hepsiburada stoklarda görünen siparişi iptal etti

Boph

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba Anker Life Q10 kulaklığını aldım yarım saat sonra tedarik edilemediği için iptal edildi yazıyor ama hala stoklarda gözüküyor. Sebebi nedir?

Merhaba Anker Life Q10 kulaklığını aldım yarım saat sonra tedarik edilemediği için iptal edildi yazıyor ama hala stoklarda gözüküyor. Sebebi nedir?

Hocam bu sorun yaklaşık 1 hafta önce arkadaşımda da oldu sağ olsun çok ilgilenmişlerdi.
İptal sebebi satın alma işlemi açık olmasına rağmen stokta olmamasıymış ertesi güne cüzdanına para geri geldi ve geri geldiği gibi tekrar aldı. Tekrar aldığı vakit hiçbir sıkıntı olmamıştı muhtemelen seninki de bu sebeptendir.

Aldiginiz saticinin stogunda kalmamis olabilir. Stokta gorunmesinin sebebiyse, sizin aldiginiz saticinin stogu bittigi icin baska saticiyi gosteriyordur diye tahmin ediyorum. Paraniz birkac gune iade edilir diye tahmin ediyorum, ben olsam tekrar alirdim.

Aldiginiz saticinin stogunda kalmamis olabilir. Stokta gorunmesinin sebebiyse, sizin aldiginiz saticinin stogu bittigi için baska saticiyi gosteriyordur diye tahmin ediyorum. Paraniz birkac gune iade edilir diye tahmin ediyorum, ben olsam tekrar alirdim.

Param iade oldu 20 dakikada kredi kartına geçti geri satıcı Hepsiburada tekrar vereyim mi sipariş.

Yeni konular

Geri
Yukarı