Hepsiburada "talebiniz onaylandı" ne demek?

377756

Hectopat
Ekran kartım bozuk olduğu için onarım talebi verdim. 15 gün boyunca talebiniz değerlendiriyor yazıyordu. Bugün ise talebiniz onaylandı yazıyor. Bende sandım ki iade değişim talebim onaylanmış ama galiba servise göndermesi onaylanmış yani hala beklemem gerek. Müşteri hizmetlerine sordum bir şey bilmiyor. Ne anlama geldiğini bilen var mı acaba ekran kartının yenisi veya para iadesi gönderilir mi?

IMG_20230812_200743.jpg

Ekran kartım bozuk olduğu için onarım talebi verdim. 15 gün boyunca talebiniz değerlendiriyor yazıyordu. Bugün ise talebiniz onaylandı yazıyor. Bende sandım ki iade değişim talebim onaylanmış ama galiba servise göndermesi onaylanmış yani hala beklemem gerek. Müşteri hizmetlerine sordum bir şey bilmiyor. Ne anlama geldiğini bilen var mı acaba ekran kartının yenisi veya para iadesi gönderilir mi?

Eki Görüntüle 1900191

Hocam onarım istiyorum demişsiniz iade veya değişim değil ki.

Onarım gerçekleşirse aranıyorsunuz eğer gerçekleşmese gene aranıyorsunuz ücret iadesi veya yeni ürün temin edebiliyorlar Hepsiburada satıcı ise.

İade değişim diye bir bölüm yok sitenin hiçbir yerinde. Ayrıca ekran kartının tamirini yapacak iş gücünü kim karşılıyor? Hepsiburada yapıyordur tamirini. Üreticiye geri mi yollayacak?

Hepsiburada tamir etmez üreticiye gönderir. Eğer onarım olmazsa yenisi veya iade olabilir.

Hepsiburada tamir etmez üreticiye gönderir. Eğer onarım olmazsa yenisi veya iade olabilir.
Kartımda gözle görünür bir sorun yok görüntü veriyor oyun oynatıyor. Çok küçük bir sorun var ve bu hatayı olusturmak için belli aşamaları yapmak gerekiyor.

Hepsiburadanın talebi onaylaması hatayı kabul ettikleri anlamına mı gelir yoksa hala kartta sorun yok diyerek ürünü bana geri gönderebilirler mi?

Kartımda gözle görünür bir sorun yok görüntü veriyor oyun oynatıyor. Çok küçük bir sorun var ve bu hatayı olusturmak için belli aşamaları yapmak gerekiyor.

Hepsiburada'nın talebi onaylaması hatayı kabul ettikleri anlamına mı gelir yoksa hala kartta sorun yok diyerek ürünü bana geri gönderebilirler mi?

Önce servise gidecek sizi arar söylerler beklemeniz lazım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı