Çözüldü Hepsiburada "talep alındı" ne demek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
HepsiBurada üzerinden bir ürün aldım ve sıkıntılı çıktı. Ve değişim talebi oluşturdum. Sanki dün baktığımda, talep durumu "talep edildi" idi. 1 saat önce baktım; "talep alındı" durumunda. Acaba ben mi yanlış hatırlıyorum, yoksa "talep alındı" diye bir durum var mı? Dünden beri bir durum değişti mi yani?

Eğer durum değiştiyse, ne zaman bana ulaşırlar?

Son düzenleme:
Çözüm
S
@Iskenderun Talebiniz departman tarafından değerlendirmeye alınmış.
Peki "talep edildi" diye bir durum var mı? Ben dün oluşturdum bu başvuruyu.

Tamamdır teşekkür ederim.
Bazı ürünlerin iade hakları kaybolduğundan dolayı önce ürünün iadeye uygun olup olmadığına karar veriyorlar. O yüzden önce talep ediliyor sonra talep alınıyor. Alındı, onaylanmış oluyor yani.

Bazı ürünlerin iade hakları kaybolduğundan dolayı önce ürünün iadeye uygun olup olmadığına karar veriyorlar. O yüzden önce talep ediliyor sonra talep alınıyor. Alındı, onaylanmış oluyor yani.
Nasıl yani? Kesin olarak değişim olacak mı? Yoksa ürünün, değişip-değişmemesine uygunluğunu mu kontrol ettiler?

Nasıl yani? Kesin olarak değişim olacak mı? Yoksa ürünün, değişip-değişmemesine uygunluğunu mu kontrol ettiler?
Yani önce iadeye talebi oluşturulabilmeye uygun mu ona karar veriliyor. Eğer uygunsa bu sefer de ürünün alınabilip alınamayacağına bakıyorlar. Kesin bir şey yok yani.

Geri
Yukarı