Hepsiburada Ürünü kargoya vermiyor

Aradım az önce yeniden oluşturulacakmış falan filan, beni 27 aralığa attılar bide utanmadan yüzsüz gibi gün veriyorlar, şimdi şikayet etmeye gideceğim gerekirse avukat tutacam sonuna kadar hakkımı arıyacağım bunlarla uğraşılmaz paramızla rezil ettiler.
Yasal süreç doluyor zaten kardeşim 30 güne uzatmışlardı yasal süreci

Parana çöktükleri an dediklerinin aksinr eline ulaştığında değil
sitenin iade kısmına yazınca buldum kargo teslim alındıktan sonra 14 gün içinde yazıyor.

İade koşulları nelerdir?

Hepsiburada’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hepsiburada’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Hepsiburada ürünün faturasını kestikten sonra siz ürünü kargodan teslim alana kadar iade edemezsiniz. Benim 22 Kasım da verdiğim siparişim bugün geldi daha fazla bir şey yazmama gerek yok heralde.

12-17_113226.pngdarısı başınıza ayın 5 inden beri yolda olanda bugün geliyor :)

sitenin iade kısmına yazınca buldum kargo teslim alındıktan sonra 14 gün içinde yazıyor.

İade koşulları nelerdir?

Hepsiburada’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Hepsiburada’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.
Sen iade hakkından bahsediyorsun ben ise cayma hakkı ikisi mantiken aynı ama cayma hakkında ürünün depodan çıkmasına gerek yok.
Tüketici hakları danışma hattında cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Mail atın dönüş almazsanız THH başvurun dedi. Bende başvurdum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı