Hepsiburada ve aras

guveninan44

Centipat
Hepsiburada'dan 19 Mayıs'ta güya 24 saat içerisinde kargo ile monitör sipariş ettim. Tabii ki kargoya vermediler araya bayram girdi vs. sonra kargoya verildi, ondan itibaren tık yok. Kargo aras denilen rezil firma. Aras dışındaki firmalara ait olan diğer tüm kargolarım geldi. Arası aradım teslimat şubesine geldi yolda değil gelmiş dediler. Gittim aras şubesine bizzat, daha yolda gelmedi diyorlar. Dalga geçip duruyorlar. Ben iptal edip paramı nasıl geri alırım? Sinirden ölmek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de kargomu Aras Kargo getirdi ve gerçekten rezalet. Adamda ne maske vardı ne eldiven. Daha sonra kargoyu asansörün içinden al diye uzattı. Köpek muamelesi gördüm resmen :D

Hepsiburada.com kaliteyi bozalı çok oldu, ürünler geri gitmeden iadeyi hiçbir şekilde yapmazlar. Geçmiş olsun. Ülkede adam gibi hiçbir şey yok herkes mağdur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten Aras Kargo'nun gerçekten başarılı bir işlem yapma potansiyeli nedir? Bazı kargo işlemlerimi çaresizce oradan halletmek zorunda kalıyordum ama kargo hareketleri girilmez, haber verilmez, bulunduğun yere hizmet yok denir ama yol üzerinden daha uzak yere gidilir gibi saçma sapan mevzular yaşamıştım. Artık alıştım, şubeden gidip alıyorum. He bu kargoculuk mu? Değil. Ama denetleyen bir mekanizma yok.

13 Mayıs'ta verilen siparişi Aras Kargo'dan 20 Mayıs'ta teslim aldım. 5 gün boyunca şubeye yönlendiriliyor olarak kaldı. Müşteri hizmetlerine bağlanınca yoğunluktan dolayı öyle gözüktüğünü şimdi şubeye yönlendirileceğini söyledi. Ertesi gün kargo şubeye geldi.

Kargocularda insan. Hele ki bu pandemi ortamında bu tür gecikmelerin olması doğal. Sizin kargonuzu yetişterecekler diye riske girerek acele edip hasta olmalarını mı isterdiniz?

Kargocularda insan. Hele ki bu pandemi ortamında bu tür gecikmelerin olması doğal. Sizin kargonuzu yetişterecekler diye riske girerek acele edip hasta olmalarını mı isterdiniz?

Sadece şimdi olan bir şey değil ki. Diğer bütün firmalar kargoyu sorunsuz getirirken Aras Kargo ile gelen 2 tane ürün elime ulaşmadı. Bir de kargo takip yerinde sadece kargoya verildiği ve yola çıktığı yazıyor gelene kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı