Hepsiburada ve HepsiJet sorumsuzlugu

+1, net. 3 kere kargomu getirdiler bu güne kadar üçünde de 30dk öncesinden arandım adreste olduğumu onayladım ve ortalama 25dk sonra elime ulaştı. Mobil uygulamadan takip vs oraları hiç katmıyorum bile.
Verilen hizmet karşısında mutluluk gözyaşlarım harikaydı. O an Sürat Kargo'ya bir kez daha sövdüm :).

Hahahaha, aynen. Demek ki çok basit bir şekilde kaliteli hizmetin verilebildiği bir sektörmüş valla. :) Boşuna yıllardır sürünüyoruz.
Amazon'dan en çok alışveriş yapmamın sebebi bu. Dün alışveriş yaptım, bugün bana teslim edildi. Gerçekten harika hizmet, Allah nazar değdirmesin. Diğer firmalar bakıp utanmalı bence.

Konuyla alakasız ama ŞikayetVar sitesine göre ürün almak mantıksız. Örneğin ASUS %3 geri dönüşe sahip ve bir sürü şikayet var. Ama ASUS ürünleri iyi.
Oraya bakıp ürün alıp almamaktan bahsetmedim sadece oradaki şikayetlerin çok yogun oldugundan bahsettim.
Amazon'dan en çok alışveriş yapmamın sebebi bu. Dün alışveriş yaptım, bugün bana teslim edildi. Gerçekten harika hizmet, Allah nazar değdirmesin. Diğer firmalar bakıp utanmalı bence.
Bundan sonra bende elimden geldigince Amazondan alışveriş yapmaya başlayacagım.

xxxxxx nolu paketinizi Hepsiburada'dan teslim aldik.Paketinizi subeden teslim almak istiyorsaniz tiklayiniz:url.hepsijet.com/xxx mesajı geldi. Araya hafta sonu gireceği için kendim gidip almak istedim. Linke tıkladığımda çalışmadı. Müşteri hizmetleriyle canlı destek üzerinden konuştum. Böyle böyle mesaj geldi gidip alabilir miyim diye. Evet gidip alabilirsiniz diyor. Linke tıklayınca şube felan çıkmıyor diyorum. O zaman alamazsınız dedi. Neden mesaj geldi dediğimde ise bilgilendirme mesajı atıyoruz dedi. 😂

İyice sıkmaya başladınız..

Daha teslim günü dahi gelmemiş bir sipariş için, önceden şikayet konusu açmak nasıl bir *********tır?!
Peki ya son mesajlarınızın tamamının karalama üzerine olması nedir?

Bu kadar aceleniz varsa, kalkıp gidin bir zahmet mağazadan alın. E yok, sizin canınız değerli ise kargo çalışanı kardeşlerimizin de, ağabeylerimizin de canı en az sizin ki kadar değerli.

Koskoca uyarı belirtilmiş siparişleriniz kısmında;
Adsız.jpg

Bunu göre göre siparişi verip ondan sonra birde bu şekilde konu açmanız ne kadar şımarık bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösteriyor. Sizi böyle yetiştirenleri tebrik ediyorum. 👏

Not: İkinci cümlede ki "*********'tır" kısmı hakaret olduğu için yönetici arkadaşlar tarafından düzeltilmemiş, hür iradem ile yapılmıştır. Sansürsüzü "ukalalıktır", uyandırdığı farklı anlamlar sizin hayal ürününüz olmakla beraber şahsımı ilgilendirmez. 👊

En iyi kargo şirketi UPS'dir sonra HepsiJet'dir.
UPS belki yurtdışında güzel ama ülkemizde çok yavaş. Pandemi döneminde iyice yavaşladı. Başka kargolarla ertesi gün teslim aldığım ürün UPS ile en erken 3 günde geliyor. Bu dönemde ise 3 gün boyunca "UPS dışı kaynaklı gecikme" yüzünden gelmedi ürünüm. UPS yüzünden değilse ne yüzünden bu gecikme?

İyice sıkmaya başladınız..

Daha teslim günü dahi gelmemiş bir sipariş için, önceden şikayet konusu açmak nasıl bir *********tır?!
Peki ya son mesajlarınızın tamamının karalama üzerine olması nedir?

Bu kadar aceleniz varsa, kalkıp gidin bir zahmet mağazadan alın. E yok, sizin canınız değerli ise kargo çalışanı kardeşlerimizin de, ağabeylerimizin de canı en az sizin ki kadar değerli.

Koskoca uyarı belirtilmiş siparişleriniz kısmında;
Eki Görüntüle 581805
Bunu göre göre siparişi verip ondan sonra birde bu şekilde konu açmanız ne kadar şımarık bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösteriyor. Sizi böyle yetiştirenleri tebrik ediyorum. 👏

Not: İkinci cümlede ki "*********'tır" kısmı hakaret olduğu için yönetici arkadaşlar tarafından düzeltilmemiş, hür iradem ile yapılmıştır. Sansürsüzü "ukalalıktır", uyandırdığı farklı anlamlar sizin hayal ürününüz olmakla beraber şahsımı ilgilendirmez. 👊
Herhalde burda kin kustunuz başkasına sinirlenip sinirinizi burda döktünüz. Öncelikle bu konunun ailemin beni yetiştirme tarzıyla ne şekilde bağladınız bilmiyorum. Bende farkındayım elime ulaşmayan bir ürün hakkında yorum yaptıgımın lakin farkındaysanız neticeyi görecegiz dedim. Ayrıca karalama bir yana insanların şikayetlerinin o şekilde oldugunu dile getirdim. Aciliyetim var evet peki canımı neden tehlikeye atıp mağazadan alayım, ayrıca kargo çalışan abilerimizinde canı tehlike de bu işi yaptıları için lakin konuyu buraya nasıl bagladınız şaşkınlık içersindeyim.

UPS belki yurtdışında güzel ama ülkemizde çok yavaş. Pandemi döneminde iyice yavaşladı. Başka kargolarla ertesi gün teslim aldığım ürün UPS ile en erken 3 günde geliyor. Bu dönemde ise 3 gün boyunca "UPS dışı kaynaklı gecikme" yüzünden gelmedi ürünüm. UPS yüzünden değilse ne yüzünden bu gecikme?

Benim için geç getirmeleri sıkıntı değil sağlam bir şekilde getiriyorlar.
Lakin farkındaysanız neticeyi görecegiz dedim.

Neticeyi gördüğümüzde yorum yapalım o zaman.
Aciliyetim var evet peki canımı neden tehlikeye atıp mağazadan alayım.

Mağazaya gittiğinizde canınızı tehlikeye atmazsınız kurallara dikkat ederseniz hiçbir sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı