HepsiBurada & Hepsijet İade Rezilliği / Üçkağıtçılığı

Hocam arkadaşlar doğru söylüyorlar ben o maddeyi atladım. Herhangi bir teknik sorun olmadığı sürece kutusu açık kulaklıkları almıyorlar .

Hocam dediğim gibi arkadaşımınkini aldılar. Lakin benim burada en çok takıldığım konu hem beni bekletmeleri , hem de kutuya Taha Duymaz'ın tepsiye davradığı gibi davranmaları.

Arkadaşlar şöyle düşündüm :

Hakem heyetine başvurayım, eğer olumlu sonuç alamaz isem 2. elden satayım. Bu THH mevzusu kaç gün sürer tahminen? Babam 1 yıl bile sürebilir dedi, ama 1-2 haftaya falan hallolur dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?

1 Nisan günü HepsiBurada üzerinden Rampage Comfort 7.1 aldım. 2 günde geldi sıkıntı yok (Hepsijet ile). Sapasağlam geldi. Ben ürünü çok sevdim fakat aynı gün içinde arkadaşlarım para koyup bana kulaklık almışlar. Ben de dedim ki bu Comfort'u iade ederim. Talep oluşturdum. 7 Nisan'da gelip alacaklardı.
Önemli not: Kulaklığı açıp 2 saat falan kullandım. Kutuyu eksiksiz gönderdim, vuruk kırık hiç bir şey yok, sıfırdan farksız.
Açıkçası şuradan sonrasını okumadım. Ben kimsenin kulağına taktığı sonra da iade ettiği ürünü alıp kullanmak istemem. Siz ister misiniz bilmem.

Arkadaşlar şöyle düşündüm :

Hakem heyetine başvurayım, eğer olumlu sonuç alamaz isem 2. elden satayım. Bu THH mevzusu kaç gün sürer tahminen? Babam 1 yıl bile sürebilir dedi, ama 1-2 haftaya falan hallolur dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Adalet geç tecelli ediyor hocam ülkemizde.
Ee o zaman TV'lerde falan kolay sorunsuz iade yazmayacaklar. Ben aslında ona güvenerek de Hepsiburada'dan sipariş verdim.
Hocam satış sözleşmesinde yazıyor.

Ee o zaman TV'lerde falan kolay sorunsuz iade yazmayacaklar. Ben aslında ona güvenerek de Hepsiburada'dan sipariş verdim.
Zaten yazmıyorlar.

Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık, epilatör, tıraş makineleri vb.)

Geri
Yukarı