Hepsiburada ve MSI iade süreci

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Hepsiburada bu sabah beni aradı. Önceden talep oluşturup rapor göndermiştim. Sonra Şikayetvar’a yazmıştım. Oradan görüp ilgilendiler. MSI ile görüşüp size geri dönüş yapacağız dediler. Ne zaman geri dönüş yaparlar? Ve raporun orijinal olup olmadığını mı teyit edecekler?
Yardım edecek yok mu? @Recep Baltaş @enes.wtp

Hepsiburada kaç günde ürün değişimi yapıyor? Servis raporum var.

Hepsiburada bu sabah beni aradı. Önceden talep oluşturup rapor göndermiştim. Sonra şikayetvar’a yazmıştım. Oradan görüp ilgilendiler. MSI ile görüşüp size geri dönüş yapacağız dediler. Ne zaman geri dönüş yaparlar? Ve raporun orijinal olup olmadığını mı teyit edecekler?

Hocam son durum ne oldu kaç yıl beklettiler servis raporunu gönderdikten sonra

28 gün sonunda yeni ekran kartı geldi.

Taleplerim kısmında talep nosunun altında dün "Talep Değerlendiriliyor" yazıyordu (ama üstüne tıkladığımda ise "Satıcıya teslim edildi" yazan yer tikliydi. Bugün ise taleplerim kısmında talep no yazan yerin altına baktığımda Talep Değerlendiriliyor yazan yerde, "Ürün satıcıya teslim edildi" diyor :D Adamları arıyorum bilmiyoruz, gün veremiyoruz, hızlandıramıyoruz diyorlar ben raporu göndermeden önce 2 iş günü içinde incelenecektir ve işlemler başlatılacaktır diyolardı 8. iş günündeyiz hiç ses seda yok.

Hepsiburada bu sabah beni aradı. Önceden talep oluşturup rapor göndermiştim. Sonra şikayetvar’a yazmıştım. Oradan görüp ilgilendiler. MSI ile görüşüp size geri dönüş yapacağız dediler. Ne zaman geri dönüş yaparlar? Ve raporun orijinal olup olmadığını mı teyit edecekler?

Aynı sorun bende var 25 gündür aldığım ürünü kullanamıyorum, 16 Kasım'da resmi servisin vermiş olduğu değişim iade raporu olmasına rağmen 10 gün olacak hala bekliyorum.

Geri
Yukarı