Hepsiburada'da iade alınmıyor

The Victor

Centipat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan Gamepower Saber adında bir klavye almıştım fakat klavye geldi lakin sandığımdan biraz daha yerden yüksekte bu nedenle yine o fiyata satılan Ogre modelini almaya karar verdim iade edip onu alacaktım klavyeyi hiçbir şekilde kullanmadım. Kutusunu açtığım gibi geri kapadım fakat geri paketlerken üstünde Ambalajını açarsan 2.el olur yazıyordu. Bunu yeni gördüm Hepsiburada'ya baktığımda iade talebi oluşturulabiliyordu satıcıya sor özelliğinden sordum ve Ambalajı açmadığın sürece iade edebilirsin dediler şimdi acaba yine de göndersem kabul ederler mi?

Bu olay iyice şaka gibi gelmeye başladı bana. Şikayet etsek bir sonuca varmayacak.

Hepsiburada'dan Gamepower Saber adında bir klavye almıştım fakat klavye geldi lakin sandığımdan biraz daha yerden yüksekte bu nedenle yine o fiyata satılan ogre modelini almaya karar verdim iade edip onu alacaktım klavyeyi hiçbir şekilde kullanmadım. Kutusunu açtığım gibi geri kapadım fakat geri paketlerken üstünde ambalajını açarsan 2.el olur yazıyordu. Bunu yeni gördüm Hepsiburada'ya baktığımda iade talebi oluşturulabiliyordu satıcıya sor özelliğinden sordum ve ambalajı açmadığın sürece iade edebilirsin dediler şimdi acaba yine de göndersem kabul ederler mi?

İnternetten alınan ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz diye biliyorum.
Sonuçta içini açmadan nasıl olduğunu bilemeyiz değil mi?

Sen iadeye gönder. Süreci takip et. Neden iade ediyorsun ki bu arada.
Klavyenin altına led döşemişler fakat bu ledin gözükmesi için yerden çok yükseltmişler resimlerinden hiç anlaşılmıyordu elime alır almaz anladım yüksek olduğunu fakat nafile ambalajına üstüne bi baktım açılan paketler 2.el olur diyor kutunun üstünde hiç bant fln yok ha normal kutu yani aç kapa kargolarken baloncuk ile etrafını sarmışlar kutunun onun üstüne de açarsan 2.el olur yazmışlar ben açınca gördüm o yazıyı

Tamamen firmaya bağlı eğer açıldığını fark ederlerse geri yollarlar.
nasıl anlicaklar ki nasıl verdilerse öyle koydum tabi ki etrafındaki kendi sardıkları baloncuklar yırtıldı o kadar

İnternetten alınan ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz diye biliyorum.
Sonuçta içini açmadan nasıl olduğunu bilemeyiz değil mi?
bende anlamadım ki arkadaş bozuk gelen falanda varmış onlarada garantiye yolla diyorlar yarın vercem kargoya bakalım geri yollicaklar mı bi deniyim şansımı

Klavyenin altına LED döşemişler fakat bu LED'in gözükmesi için yerden çok yükseltmişler resimlerinden hiç anlaşılmıyordu elime alır almaz anladım yüksek olduğunu fakat nafile ambalajına üstüne bir baktım açılan paketler 2.el olur diyor kutunun üstünde hiç bant falan yok ha normal kutu yani aç kapa kargolarken baloncuk ile etrafını sarmışlar kutunun onun üstüne de açarsan 2.el olur yazmışlar ben açınca gördüm o yazıyı.

Nasıl anlacaklar ki nasıl verdilerse öyle koydum tabii ki etrafındaki kendi sardıkları baloncuklar yırtıldı o kadar.

Bende anlamadım ki arkadaş bozuk gelen falanda varmış onlara da garantiye yolla diyorlar yarın vereceğim kargoya bakalım geri yollacaklar mı bir deneyeyim şansımı.

Eğer böyle şansımı yoklıyayım olursa olur olmazsa olmaz kafasında gidersen ayak üstü affedersin neyse senin hakların belli satıcıya benim cayma hakkım var sadece kutusunu açtım baktım beğenmedim iadeye yolluyorum en kısa sürede ücret iademi istiyorum diyeceksin bitti sana bu dedikleri şeyler tamamen psikolojik baskı sanki hakkının olmadığı düşüncene kapılmanı sağlamaya çalışıyorlar iadeni kabul ederler rahat ol.

Eğer böyle şansımı yoklıyayım olursa olur olmazsa olmaz kafasında gidersen ayak üstü affedersin neyse senin hakların belli satıcıya benim cayma hakkım var sadece kutusunu açtım baktım beğenmedim iadeye yolluyorum en kısa sürede ücret iademi istiyorum diyeceksin bitti sana bu dedikleri şeyler tamamen psikolojik baskı sanki hakkının olmadığı düşüncene kapılmanı sağlamaya çalışıyorlar iadeni kabul ederler rahat ol.
bilmiyorum yolladım artık satıcının eline ulaşmış yanıt bekliyorum daha cevap yok en geç 22 kasıma kadar cevaplanacakmış inşallah kabul ederler

Kabul ettiler iadeyi 3 gün içerisinde param gelicekmiş iyki denemişim şansımı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı