Hepsiburada'da kargolar geç gelir mi?

Critox

Hectopat
İlk alışverişim değil fakat ilk defa bu kadar uzak bir tarihe teslim tarihi verildi. Merak ediyorum, bu şeyler teslim tarihinden önce gelmiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk alışverişim değil fakat ilk defa bu kadar uzak bir tarihe teslim tarihi verildi. Merak ediyorum, bu şeyler teslim tarihinden önce gelmiyor mu?
Bu adamların size söz verdiği tarihte yada o tarihten önce kargoyu ulaştırmaları gerek. Yoğunluktan dolayı da size ileri bir tarih geliyor ki söz verdikleri tarihte gelmeme durumunda zora düşmesinler. Ocak gibi bir tarih verdiyseler yakın zamanda gelir. Forumda 29 ocak’da gelecek demişler birine ama dün gelmiş kargosu.

Benim yaklaşık 1 ay önceki siparişim 11 ekim tarihindeydi. Verdiğim sipariş 20ekimde kargoya çıkar yazıyordu ama 1 gün sonra kargoya verildi. Ne kadar uzakta olsa erken kargoya verilir. Tabi şuan büyük indirimden dolayı büyük bir yoğunluk var geç kargoya verebilirler.

Uzak bir tarihe vermesi gayet normal, çünkü Efsane Cuma vs. indirimleri olduğu için kargo şirketleri çok yoğun. Benim verdiğim sipariş 25 Kasım'da kargoya verilmesi gerekirken halâ kargoya verilmedi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    7 KB · Görüntüleme: 89
Bu tarz yoğunluklar indirim dönemlerinde çok normal.
Örneğin 2 hafta önce bilgisayarı garantiye göndericektim tamda Trendyol'un indirim dönemi gelmişti. Kargocuyu arayıp zorla ikna edip garantiye göndermiştim. Sabredin ürün elbet gelicek.

Arkadaşlar gerçekten çok ön yargılı yaklaşıyorsunuz. Kargoları hepsiJet getiriyor ve indirim olduğu için tahmini teslim tarihini 1 hafta sonraya veriyorlar ancak 1 hafta önce getiriyorlar(%99). Keşke azcık sabırlı olsanız.

Bu arada orayı yoğunluktan dolayı hemen güncelleyemiyorlar.

Arkadaşlar gerçekten çok ön yargılı yaklaşıyorsunuz. Kargoları hepsiJet getiriyor ve indirim olduğu için tahmini teslim tarihini 1 hafta sonraya veriyorlar ancak 1 hafta önce getiriyorlar(%99). Keşke azcık sabırlı olsanız.

Bu arada orayı yoğunluktan dolayı hemen güncelleyemiyorlar.
Sabırlı olup olmamakla alakası yok. ben 22 Kasım 00.30'da ürünümü sipariş etmiştim. Dün kargoya verilmesi gerekiyordu fakat iletişime geçtiğimde 4 Aralık'a kadar kargoya verileceğini söylediler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı