Kargolar çalışmaya devam edecek mi?

BeratCanA

Hectopat
Dostlar dün 30 ile giriş çıkış yasaklandı görmüşsünüz. Şimdi ben kasa sipariş edeceğim Teknobiyotik'ten. Ama kargolar açık mı kapalı mı bilgim yok. Sizce etsem gelir mi?
Ya da ettiğimde kargoların çalışması yasaksa, paramı geri iade ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışıyorlar hocam yalnız adreste bulamadık notu bırakıldı diyor ve kapıda not dahi yok oysa evde olmama rağmen. Bu olay 2 kere yaşandı yurtiçi kargoda.

Dosya Ekleri

• Kargo.jpg
    Kargo.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 25
Çalışıyorlar hocam yalnız adreste bulamadık notu bırakıldı diyor ve kapıda not dahi yok oysa evde olmama rağmen. Bu olay 2 kere yaşandı yurtiçi kargoda.
İnşallah benim kargomda öyle yapmazlar. Daha bugün sipariş verdim ve Yurtiçi ile gelecek. Sokağa çıkma yasağım da var alamam.

İnşallah benim kargomda öyle yapmazlar. Daha bugün sipariş verdim ve Yurtiçi ile gelecek. Sokağa çıkma yasağım da var alamam.
Dediğim gibi, olmadı ara ben öyle yaptım dünkü işlemde sakin ve anlaşılır bir şekilde söyle durumunu "Ben gün boyu evdeydim ama kargo hareketlerinde not bırakıldı yazıyor ancak kapıda not dahi birşey yok." gibi. Ayrıca kargo hareketlerini takipte kal ve eğer böyle birşey yaşanırsa durumunuda söyle yardımcı olacaklardır.

Bu gün dahil olmak üzere 2 gün önce iptal ettiğim kargo geldi.

Yurtiçi firması ile hiç sorun yaşamadım (Gayet iyi).

Aras firmasından iki veya üç kere teslimat aldım (İkincisi geçenlerde N11 sitesiden, DFS Bilgisayar adlı firmadan ram almıştım. 4-5 gün sonunda kargoyu gün boyu getirmeyip web sitesinin kargo takip kategorisinde, kargonun yanlış şubeye gittiği vb. durumların yaşandığı sürekli rapor ediliyordu; paketin şubede olduğundan da habersiz olan çalışanların olduğu şubeye, kapanma saatine 2 dk kala bisiklet ile gidip ramleri aldım. Üçüncü siparişim ise 2 gün içinde geldi. Çok hızlıydılar ve eve teslim ettiler, şaşırmıştım).

Genelde MNG ve Yurtiçi kargo ile çalışırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı