Hepsiburada'dan aldığım i3 10105F ürünün iadesi

Nasıl öyle bir şey diyebilirler ki? Siparişi verdiğimin teslim edildiğinin SS'i var telefonumda. Yanlış geldiği de ürün üzerinde yazıyor.
@Evil Belief'in dediği gibi video çekseydin sorun yoktu ama biz eski ürün göndermedik deme ihtimalleri var. Genel olarak Hepsiburada ile bir sorun yaşamadım ama böyle bir ürün gönderdiklerine göre ihtimalleri düşünmek lazım. Destek ile durumu görüş bence.

@Evil Belief'in dediği gibi video çekseydin sorun yoktu ama biz eski ürün göndermedik deme ihtimalleri var. Genel olarak Hepsiburada ile bir sorun yaşamadım ama böyle bir ürün gönderdiklerine göre ihtimalleri düşünmek lazım. Destek ile durumu görüş bence.
görüştüm. dediler ki 14 gün cayma hakkınız var. iade kabul edilmezse faturasıyla birlikte tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz kararı onlar verecek falan. bildiğimiz şeyler.

Şu olay gibi bir şey ile karşı karşıyasın galiba. İade ürünleri tek tek açıp incele(ye)medikleri için arada kaçanlar oluyor böyle. Gün içinde sık sık ara müşteri hizmetlerini, tek çözüm bu.

Kutuyu nasıl yırttın be kardeşim kapatır açmadım diye atardın üstlerine ben hassas cımbızla açarım bu kutuların bantlarını. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı